bugün

(bkz: dokuz eylül üniversitesi güzel sanatlar fakültesi)
bütün güzelliklerine rağmen bir türlü bitirilemeyen çevre düzenlemesiyle canımı sıkan fakülte.
atölyelerinin biran önce düzenlenmesi gereken okul.
2011-2012 eğitim öğretim döneneminde yerleşmeyi istediğim fakülte.
Kardeşimin SANAT grubundan 87,67 alarak kazanmayı garantilediği okul
üniversite tadında bir lisedir, güzellikle alakası yoktur,
öğretim görevlileri toplansın da ego tatmin etsin diye Narlıdere'nin nadide bir mevkisine inşaa edilmiştir.
Kazanırsınız mezun olmazsınız.
(bkz: xozgux)
kızları güzel olan dokuz eylül fakültesidir.
Film tasarim bolumunde okudugum fakultem.kizlari gayet hatta uber guzeldir.fazlasiyla kolpa insan coktur.merkeze biraz uzaktir.film tasarim bolumunden ragip taranc,oguz adanir cok fazla faydalanacaginiz hocalardir.ragip hoca birinci sene 200 tane okuma listesi verir be bunlari sene sonu bitirmenizi ister(kitaplar gayet tassakli kitaplardir)
Tek sorun bolumde erkek fazlaligidir.selimiye kislasi Gibi oldu okul gelmeyin erkekler bitiremezsiniz okulu bak
buca kampusune taşınma işlemleri başlamuş fakülte. Bazı haber sitelerine göre taşınma işine muhalefet olan birkaç akademisyen bölüm başkanlığı görevlerinden alınmış birkaçına da soruşturma açılmış. inciraltı yurdunda kalıp ehe yurdum okula çok yakın diye gülen öğrencilere geçmiş olsun. 1 saatlik ders için git gel 3 saatinizi yollarda geçirirsiniz artık.
sikişin yoğun bir biçimde döndüğü fakültedir aynı zamanda.

hoş narlıdere'deki 2 binalı ufak kampüsümsüden bahsediyorum. orası samimi, küçük, içten bir yerleşkeydi. herkes birbirini tanır, yeni gelenlere yol gösterilir, okula/topluma kazandırmak için seferber olunurdu. hocalar ve öğrenciler enseye tokat göte parmak tavırlarındaydı hep.

tınaztepe kampüsüne taşınması bence deu gsf ruhu için hiç iyi olmayacak. koca kampüsün içinde kaybolacak ve asimile olacak. ayrıca bu fakülteden az çok kalkınan bir ilçeden bahsediyoruz.

kısacası fakültenin taşınması/taşınacak olması üzücüdür.