Advertisement

 1. 1.
  açılımı dokuz eylül sürekli egitim merkezi dir. bu merkezde çok güzel filmler gösterilmektedir ayrıca vizyon filmleride gösterilmektedir ayrıca fiyatıda tam 3 ytl ögrenci ve desem personeli için 2.5 ytl gibi ucuz bi rakamla gidilebilir. bunun dışında pazartesi çarşamba ve cuma günleri akşam 7.30 da ücretsiz film gösterimleri omaktadır. sinema tarihinin kaliteli ve güzel yapıtları gösterilir bu filmlerden önce kısa film gösterimleride vardır. ayrıca daha başka alanalrda kurslar verilmektedir... bunlara bakmak için http://www.desem.net
  2 ... pink floyd
 2. 2.
  bu akşam pink floydun the wallfilmini dokuz eylül üniversitesi kapsamında gösterildigi ve 12 kişi film izledigimiz ve keşke daha fazla kişi izlese dedigimiz filmin oynadıgı yer...
  1 ... pink_floyd
 3. 3.
  izmir alsancak taki eğitim merkezi. ekseri film gösterimleri için gidilen mekan. şirin çardaklı hoş bina. kaliteli iflm gösterim yeri.
  1 ... nobrankisi
 4. 4.
  pek fazla kişi tarafından bilinmez, büyük kayıptır.kaliteli filmleri veya izmirde vizyona hiç girmemiş filmleri çok ucuza izleme fırsatı bulursunuz.lakin, 5 hazirandan itibaren,9 ekim 2009 a kadar ara verdiğini duyurmasıyla, bazı bünyelerde epey moral bozukluğuna sebep olmuştur.
  ... evetnevar
 5. 5.
  mart sonu nisan başında avatar ile soul kitchen'ı gösterecek süper sinema.
  biraz soğuk ama napalım işte filmlerle ısınıyoruz.
  ... ritmik uyuz
 6. 6.
  artık film gösterimleri tam 4,5 , öğrenci 3,5 tl olmakla birlikte hala gayet ucuz film gösterilen mekan. biletler numarasız olmakla birlikte genelde yer sorunu yoktur. hem vizyon filmleri, hem gayet sanatsal ve keyifli dünya ülkeleri filmlerini izlemenin mümkün olduğu yerdir. kantininde üniversite kantini tadı yaşanır. ayrıca ücretsiz gösterimler ve nadir de olsa uğrayan film festivalleri de tadından yenmez. (mekana deü rektörlük binasına ön kapıdan değil de sol cenahtan girilerek ulaşılır).
  1 ... usualsuspects
 7. 7.
  http://www.deu.edu.tr/desem
  ... ritmik uyuz
 8. 8.
  dokuz eylül üniversitesinin nadir güzelliklerinden. her cebe uygun fiyatta, kaliteli filmlerin gösterildiği mekan. kendilerinden ayrıca izmir'de gösterime girmeyen hayat ağacı filmini de bekliyoruz bu yıl içinde.
  ... gardanadam
 9. 9.
  02.03.2012 tarihinde japon bir uzman tarafından verilen manga konulu ilginç bir seminere sahne olmuş güzel mekan.
  ... usualsuspects
 10. 10.
  bugün itibariyle sona ermekte olan bir venedik karnavalı kostümleri sergisine ev sahipliği yapmış olan hoş mekan.
  ... usualsuspects