bugün

kepek tedavisinde kullanılan amonyak kokulu saç losyonu. kepeğin kökünü kökten kurutuyor.

ayrıca;

(bkz: ketoral)
glaxo 'nun en etkili vate çeşididir. ancak maksimum kullanma süresi 15 günü geçmez zira bu zamandan sonra faide vermez herhangi bir şekilde. ayrıca güzel, hanımefendi ve doktor olan bir şahısla girdiğim diyalogdan ilacın okunuşunun "dermovat" olduğunu öğrendim. ben mi yanlış okumuşum senelerce yoksa hanımefendi bana kur mu yaptı anlayamadım açıkçası.
kimi cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılmaktadır. merhem, krem ve solusyon olarak bulunmaktadır. bir benzeri için; (bkz: dermatop)
Çoğunlukla sedef,mantar gibi hastalıklarda verilen, ve sürekli saç losyonunu kullandığım, sürdükten sonra kafamı vantilatöre tuttuğum deriyi muhteşem yakan ancak oldukça etkili sonuçlar doğuran bir sektör harikası. Vazgeçilmezimsin dermovat.
bir türlü gecmek bitmeyen hic hir ilacin geciremedigi popomdaki yariklari tedavi eden ilactir.
ellerde parmaklarda cikan sebepsiz ve nüksedici su baloncuklari seklinde tezahür eden ismini bilmedigim illete birebir gelen merhem.
içeriğindeki yoğun ketoral yüzünden dikkatli kullanmanız tavsiye edilen, ama bazen dikkatli kullansanız da fayda etmeyebilen bir ilaç.

kullandıktan sonra alkol kokusu hoşunuza gitmiyor değil.
çok fazla kaşıntıya sebebiyet veren ilaç.biraz daha zaman geçtikten sonra etkisini paylaşacağım.
seboreik dermatit tedavisinde kullanılmamalıdır. yüze uygulanamaz! ancak ve ancak göğüs sırt gibi milyonda bir gözüken bölgelere uygulanabilir. çok sert bir ilaçtır.