bugün

Bir din düşünün 2 söylediği şeyden biri bel altı ile ilgili.
Japonya zinadan gecilmiyor demek ki,
Gunluk deprem var adamlarda, bu hesapla zina yaparken teknolijik olarak bu kadar ileri seviyeye de cikmayi basarmislar
10 iq'lu müslüman sözü.
Hatırlayın, unutmayın.
ben zina yapamadım ki.
Faiz hırsızlık hak yeme olamazmı?
esenlikler.

depremin nedeni fay hatlarıdır. asıl önemli olan depremin zarar vermesinin nedenidir. mesela japonya'da çok deprem olur ama hiç zarar çıkmaz. yani deprem neden oluyor araştırmak yerine depremden nasıl korunabiliriz diye araştırmak çok daha önemlidir.
imamoğlu döneminde depremler artmıştır. sebebi ne olaki?
yavaş sevişn ibneler, yer kabuğunun 4km altındaki fay hattına kadar titreşiminiz gidiyor hayvan oğlu hayvan mısınız nesiniz*.,
(bkz: aşırı islamcılar)

Not: ukrayna’ya soz etmeyin s. Bak one gore;

görsel
sözlükte asla deprem olmayacağına delalet eder.
doğa olaylarını zinaya bağlamak ayrı bir kafa zaten.
görsel
Yobazlık düşüncesidir. Her şeyi de dine bağlamayın be arkadaşım.
kuran kurslarında, camilerde çocuklara tecavüz etmeyi bırakın belki bir daha deprem olmaz. Bi deneyin bence.
görsel
Kamu malına çökmenin, çocukları, kadınları taciz edip öldürmenin, iftira atıp insanlara zulmetmenin, haksız kazancın falan hiiiç bir kıymeti harbiyesi yok yani? Sadece zina yapmayınca yırtıyosun?
Hangi kitapta geçiyor bu konu?
adana depreminde hep minareler yıkılmıştı. şimdi anladım !..
görsel
doğrudur. fay hattının bir biri ile sürtüşmesinden sebep zina ettikleri için depremler meydana gelir. yüce allah kesinlikle buna izin vermez.
Sair ulema böyle söylüyor.
annesi binlerce adamın altına yatmaktan deprem yaratmış kişi beyanı.
Bir dinci zırvası olan yanlış bir argüman. Cidden öyle olsaydı, dünyanın en özgürlükçü ülkeleri olan Kanada ve Hollanda vb. ülkelerin haritadan silinmesi gerekirdi.