bugün

şu sıralar türkiye'nin bir kısmında görülen ateistlerdir.

birden korkuyu alınca sağa sola debelenip allah demeye başladılar. allaha sığınmak için depremi beklemeleri ise ilginç. neyse, zararın neresinden dönersen kardır. ama 5 dakika sonra yine ateistliğe dönüyorsan... kötü bir insansın sen, kötü.
tam bir geri zekalıdır. ateizme ihanet insanlığa ihanettir. ölmeli.
(bkz: bluevelve)
genelleme yapamayız. aslında inandığından değil,içinde bulunduğu toplumun inancından dolayı ve önceden gelmiş bir alışkanlık olarak söylenir. gayet basittir. son dakika da yalvaracak kadar salaksa da zaten ateist değildir. agnostik olur o.
göt korkusu bütün bedenini sardığı için ialhi bir yardım bekleyen götü tutuşmuş ateisttir.
(bkz: allahım sana geliyorum)
yüzden bilmem kaçı müslüman ülkede müslüman toplum içinde büyümüş ve bu gelenek göreneklerle yetişmiş her ateistin alışkanlık çerçevesinde söyleyeceği kelimedir. sorun bunu ateistleri kötü göstermek amacıyla ''hahahah bak la bak nasıl da ''allah'' diyor..'' diye saçma sapan bir bakış açısı ile sunmaya çalışan arkadaşlarda.
allahın yokluğuna en kesin kanıt olan mallığın itirafıdır!
(bkz: düşen uçakta ateist olmaz).
ha birde şu var,aa allahım sen yardım et dedi işte allahın varlığının ispatı bilmem ne diye düşünen gerizekalı yaratıklarımız,geçmişte çok fazla sırlar dünyası,büyük buluşma,kalp gözü izlemiştir. çünkü orada her seferinde ateistler kötü gösterilmiş sonunda allaha dönmüş ,göt olmuş izleyen mallar sevinmiştir. ama öyle değildir o işler. azıcık büyüyüp beyninizi geliştirin lan. yok olma gerçeğini kabullenin. aslında kendinize inandığınızı,tanrıyı kendinizin yarattığını anlayın. muhtemelen beni eksileyip taşlayacaksınız. yüzyıllar sonra anlaşılacak, nasılsa oturacak zihinlere bu gerçek. şimdi susayım.
(bkz: kıyamet anında dinsel tartışma).
götüne yumurta dayanmış ateisttir kendileri.
ankaralılar olarak 12 kasım 1999 düzce depreminde bolca gördüğümüz insan modeli. en dinsiz imansız adamlar bile tüm başkent salıncak gibi sallanırken salavat getiriyordu, olur öyle şeyler.
bildiği 4 duayı okumaya başlar.3 kullu allah 1 elham
insanları bu şekilde yargılayan, aşağılayan, hor gören, şerefsizce eleştirebilen kişiden daha iyi durumda olan ateisttir.
kimin kötü kimin iyi, kimin imanlı kimin imansız olduğunu sadece allah bilir. sen kimsin ki kendini onun yerine koyup "kötü" diyebiliyorsun!
be insanlıktan zerre kadar nasibini alamamış yaratık; bilmezmisin ki bu allah'a şirk koşmaktır!
allahla çıkar ilişkisi kurmuş insandır.
bu saatlerde rastlayabileceğimiz türden bir insandır. allah'ın gazabını hissedince imana gelir. son pişmanlık ise fayda etmez.