bugün

gözlükle gireni var, makyajla gireni var, türbanla gireni var, cep telefonu ile giren var da bu şortlu kızların canı yok mu?!

onlar da üçüncü kişilere hiçbir şey ifade etmeyen ama hepimiz tarafından müthiş bir ilgiyle karşılanıp ne kadar boş insanlar olduğumuzu ispatlarcasına entry'lere bezeyeceğimiz bu başlığı hak etmiyorlar mı? onlar da burada olmayı hak etmiyorlar mı sorarım size?!

şimdi dostlarım hepiniz, haklarında şu zamana kadar tek laf edilmemiş, anket başlıklara meze olmamış denize şortla giren kızların dramını düşünün ve bu utançla daha fazla yaşamamak için anketleyin!

ilk taşı günahsız olarak ben atayım;

selülitleri vardır.
Kimilerinin mantığına göre denize bikiniyle girdikleri zaman daha da medeni olabilecek kızlardır bunlar.
mayoyla girmeyipte orasını burasını göremediği için hayal kırıklığına uğrayan erkek söylemi.
(bkz: butch) olma ihtimalleri yüksek kızlardır.
orasını burasını göstermek istemeyen kızdır.
kız gibi kızdır!
edit:eksileyenlere battı mı?
Amk her şey ortada zaten kuru götünü mü gizliyosun *
Vajişlerini gizliyorlar herhalde veya selülitlerini. Bu sene moda gibi her kezban böyle giriyor denize. Bikini veya mayo giyen kadının zaten sütyen takması saçmalık. Vücut kara memişler beyaz o nedir öyle alpella gibi.
ilk yanıt size ne olmalı. isteyen istediği gibi girsin denize, size ne bize ne bana ne. ikinci yanıt belki 'özel' bir nedeni vardır, bundan da size ne bize bana ne
Niye kadınların her bokuna karısıyorsunuz, keske ananızdan kız dogsaydınız valla icinizde kalmış.
görsel
Gecelikle giren de var. Şortla denize girmek de pekala mümkundür.
Bir rahat bırakın artık şu kızları, şortla denize girdi vay kezban, bikini giydi vay kaşar. Yok selülit yok bilmem ne. Siz kendi kıllı göbeklerinize bakın.
Ben bikiniyle giriyorum sortla girende ne bilim.*
güncel Önemli Başlıklar