bugün

ermeniden kasıt kim kardashian ise evet ermeniyi. *
Mevlana nın Ne olursan ol gel diye bi sözü olduğu aklıma gelirdi sonra Mevlananın bile insanlığın nereye gideceğini tahmin edemeyeceği için öyle bi söz söylediğini düşünürdüm yoluma devam ederdim.
ikisini de kurtarmaya çalı$ırdım.

evet ''ben insanım''
ikisini kurtarır, seni de denize atarım.
ikisinide kurtarmam bir sigara yakar klasik müzik eşliğinde izlerim.
en yakın olanı kurtarmaya çalışırım. **
denize işerim.
'denizden babam çıksa yerim' denilerek savuşturulacak sorudur.
kendim de atlar ve kimin ilk kurtarılacağını merakla beklemeye başlardım. test yani. 4. bir ırk gelip beni kurtarıyorsa ne ala.
akla ilkokul yıllarını getiren komik sorulardan biridir.
-denize pkklı küyt mü düsse kuytayıysın eymeni mi?
-kakam geldi oyçun ben eve gidiyom.
(bkz: yeter artik yüzmeyi bilmiyorsanız girmeyin denize)
kovaya çeşmeden su doldurur denize dökerim.

not: yüzme bilmediğime göre ne yapacağım genç sosyalist kardeşim. devrimin bana ihtiyacı var. ölen ölür kalan sağlar bizimdir.
insan olduğundan ötürü hangisine ulaşılırsa kurtarılması gerekir gibi bir cevabı haketmeyecek kadar manasız sorudur. ırkçı ermeniyide ırkçı kürtüde (pkklı) sevmem tiksinirim ama önümde ölümüne şahit olmaktansa allahından bulmasını diler çok intikam almak istiyorsam devletler arası dengede yer almaya çalışır altını çiziyorum 'çalışır' ya da o dengeye koyacağım devlet adamını iyi seçerim iyi seçecek seçmenler yetiştimek adına öğretmen olabilirim mesela. intikamını insafsız yollardan alacağına insan olmayı gösterebiliriz mesela. senin vurduğun çocuklar benim vatan kardeşim diyebiliriz mesela değil mi? olamaz mı? zor mu?
onları denize atanı sikerim.
ikisini de kurtarır, pkk'lıyı güvenlik güçlerine teslim ederdim.
niye düşmüşler diye baktım, amerikalı itirmiş. üçüncüyü eklemek şart oldu.
denize düşen yılana sarılırmış ayrılmayacakları için birbirinden kurtulamazlar.
denize işerim ki tiksinip paniklesin bi an önce boğulsun ipneler.
denize düşenin ermeni ya da kürt olduğunu neden anladın? diye sorulacak ergen başlığı.
bir sigara yakarım.
pkk lının ve ermeninin aynı anda deniz kenrında ne iş var diye düşnürdüm. sonra oradan sessizce ayrılırdım. *
ikisinide kurtarırdım sonuçta türk olmak önce insan olmaktır.

coştum hee tüylerim diken diken oldu.
kıyıdan "dövlet sizi kurtarmiyör" diye bağırırım.
ikisinide kurtarırım. en azından denizde yoklardı. ölüp cesedindeki etleri balıklar yiyecek sonra bize gıda olarak geri dönecek. zaten kirlettiler karayı kirletecekleri kadar bari deniz temiz kalsın.
iki tarafı da ayrı ayrı ele almak şart. öncelikle pkk lı dedikten sonra kürt olabilir türk olabilir arap olabilir daha da olabilir etnik kökeni önemli değil o artık bir terörist. terörist olduğu için kurtarmak akla yatkın bi hareket değil. ermeni olan kişi ki bunu türk vatandaşı olarak kabul edersek ülkesine yararlı bir bireyse ve bölücü faaliyetler içerisinde değilse neden kurtarmayalım?