bugün

(bkz: bırak dağınık kalsın)
ermeniyi kurtarırım, çünkü ermeninin iyi mi kötü mü olacağını bilemezsin ama pkk'lı zaten orospu çocuğudur.
böyle boş işlerle uğraşmam.
Suya islanmis kece muamelesi yaparim.
kesinlikle ermeniyi kurtarırdım. pkklı kürdü kurtarmaya değmez çünkü eşekten adam olur bunlardan olmaz.
ırkçılığın dibine vuran sözlüğün internet kahramanın yazarlarını aynı masada görmek ne güzel. pkklıyı anladımda kürtle ermeninin ne suçu var onu anlayamadım. şahsen türk olmakla gurur duyan birisi olarak lütfen ben boğulursam yakınıma bile gelmeyin.
Hangisini kurtarırsın? diye soran düşünce sahipleri denize atılmalıdır.
Malum, denize düşenin yılana sarılması gerekir.
(bkz: kahrolsun ırkçılık)
illa birini kurtaracak mıyız diye soru sorulması gereken bilmecedir.
ermeni yi kurtarırım. baktım ki orospu çocuğu, tekrar denize atarım.
Çekirdek yemeye devam ederim.
emenike'yi kurtarırım. diğerleri telef olabilir. *
denizi kirlettikleri için üzülür sigara yakardım. yine de tercih yapacak olursam ermeniyi kurtarırdım zira hepsi aynı bok değil.
(bkz: d hiçbiri)
ikisini de kurtarmam.
ikisinin de kafasına kürekle vururum dibi daha hızlı boylasın diye.
Kimin silahı yoksa onu kurtarırım...
onlara 48 saat müsade verir bir tüp atardım suya. sağ kalanı kurtarırdım. testere 31 filmi senaryosu budur.
insanlık öldümü yazar kardeşlerim insan bunlar insan.
zaten kanı bozuksa suda öle kolay ölüm olurmu daha olaylar olaylar .
onların anuna koyayım japon a birşey olmasın.
faşistlerin ikilemde kaldığı sorudur lakin rahat olsunlar, biz yüzme biliriz...
ikisini de kurtarırım doğru yanıttır. zira düşman bildiğin birini kazanmanın en emin yolu dost elinden geçer.
pkk'lı olanı görünce cudi'de, gabar'da, bilmem hangi şehrin hangi dağlarında şehadet şerbetini içen binlerce mehmetçik, ermeni olanı görünce ise karabağ'da, hocalığı'da, anadolu'da ermeni halkı tarafından katledilen sayısız masum insanımız gelir hatırıma... ve ben derim ki; eğer bu masumları katlederek hak arayışına kalkışanları savunanlar insanlıktan dem vuruyorsa hala, ben onlardan samimiyet beklemem asla...

ne derlerse desinler, ben o tabloyu görünce derin bir nefes alır ve arkama bakmadan çeker giderim.. faşist desinler umrumda değil.. canına kıyılan onca zavallının ruhu belki rahata erecek onların can cekişiyle..
ikisinden birini kurtarmaktan başka çarem yoksa kendimde atlardım.
boğulsunlar diye kenardan iki taş daha atarım ibnelerin üstüne.
faşisti de içine atar aheste aheste uzaklaşırım denilesi.