bugün

sanırım bu eskilerden. hatta daha da eski. evet.
Ya o Kedideki beni kurtarın bakışı!?
https://m.uludagsozluk.com/e/40921122/

Bacım şu fotoğraf çekilirken ne yapıyordun allasen? Erkekler olarak biz bu pozu biraz tanıyorsak genelde tek kişiyle olmuyor o duruş.
lezbiyenmiş.
ben de lezbiyenim aşkım sea.
Karı'sını araya koyup dudaklarına yapışmak istediğim gül.
Abla dudaklar lens mi?
Bi tokat atsa 2 kişi öldürür.
çok küçük eylemlerle mutlu olabilen, ve bunu bizlerle paylaşan mümtaz bay ya da bayan yazar.

açık ve net evet.
Ayaklarını merak ettiğim hanım yazarlardan biri.
Eller kaç kilo? Hamilelikte böyle şişer senin canın kar mı çekti?
Parmaklara bak, adeta bir dolma!❤
ellerin ellerin ah ellerin ; tek tokatla atı deviren delibaş osmanlı askeri eli gibi. asjdhfkajsd.

görsel
Söslük kısı ticareti ha zall? Az canlansın ortam diye ekşiden tanesi 25 kuruşa Söslük kısı aldığını duydum. iyi iyi. Hoşgeldin sende yawrum. Göster ama sakın elletme. Hadeee.

T.bir yazar.
Sözlükte öptüğü karı paylaşıp gündeme gelen bir yazar. Alın bakın ben öpüyorum siz öpemiyorsunuz ibiği der gibi..

Biz her türlü karı ayaklarımızın altına aldık Çiğniyoruz. Ayrıca az evvel biraz toplayıp, tatlı yaptim halt yiyorum soğuk kış günü içim serinlesin diye. Kar ile oynaşmıyoruz gündem olmak için hıh.
Keşke beni de böyle öpse.
Sadece parmakları bile suratından büyük görünüyor. Dudakları da botoks kurbanı olabilir.. saçları da üzerine boya dökülmüş pişmaniyeye dönmüş..
Tebrikler tüm gün soldasın.
Lcw de kasiyerdir.
Diğer kasiyerlerin aksine hızlıdır.
deniz saçlarında kaybolmak istediğim, sözlüğün açık ara en güzel kızıdır.
Deniz altında sarılıp sarsılarak öpüşmek istediğim paramponçik.
Ulan işte böyle prim kasan yazarları hiç sevmiyorum. 250 gram için yemeyecekleri bok kalmayan abazalara malzeme çıkıyor. Ne diyeyim? inciden farkımız yok.

T.bir yazar

Edit:eksileyen Harun abi. Görüyorum senide.

Edit2:ulan durun lan şimdi bunun sevgilisi sözlük modudur başımıza bela açmayalım ahahahah.

Edit3:oy oy oy artı oy mu verdin şen bide banaa. Yerum. Tatlı şyy.

Edit4:olm kız yetkili oluyomuş ya la? Vaziyet alıp sıkı sıkıya sarılın birbirinize has tayfaaa.
dokuzuncu nesil yazar.
Günaşırı moderatör tanıdığı olduğunu belirtmezse ölecek hastalığına yakalanmış yazar.
Biz de geçen rakı içtik adamla napayım her gün capsini mi atalım? *
Kendi nickaltısına ilk entryi girmek için pusuya yatmış tuhaf yazar. ilgiyi seviyor belli.
Meme ölçüsüne göre yetki dağıtıyor heralde moderasyon.