moderasyonun, slywitch' e yaptığı haksızlığın ardından, kendisine bir çift kanat hediye etmesini umduğum altıncı nesil troll.
abuk başlıklarla insanları rencide eden, bunu yapıp ''emme bin bişi yepmedim ki, sirbist çeğrişim ühühühü'' diye zırvalayan, entrylerinde 10 ajdar kıvraklığı gördüğümüz hoşgelmiş yazar. ayrıca kısa sürede silik olması muhtemel eksi sonsuz.
zeka küpü yazar.
şu an kapalı kapılar ardında hakkında delicesine kulis yapıldığını sandığım yazar. resmen hissediyorum lan! "ben sürtük müyüm ühühühühühühüh" sesleri kulağımda çınlıyor resmen. sağ kulak ama, demek ki hayra yormak lazım..
hiçbir yazarın başlık altına "sürtük" yazmadığı için herhangi bir kılıfa ihtiyaç duymamaktadır. hakkında asılsız iddialarla kulis yapmaya çalışanların gözlerinden öper.
-
--spoiler--
olm kıza kim sürtük dediyse çıksın adam gibi söylesin. bana sarıyor sonra! çıksın, dövmiycem söz..
--spoiler--
bir yazarın nick altına sürtük yazıp, altına "serbest çağrışım" kılıfını koyunca, bakınızın başlık olmasının kimseyi ilgilendirmeyeceğini savunabilen garip yazar.

bence buna kaçmak denilson ne derson?
bu sözlükte hiçbir ibare hiç kimseye zimmetli olmadığından istediği kelimeden yaptığı istediği çağrışımın başlığını açıp hakkında entry girebilecek yazardır. nickimle alakalı basit çağrışım yapmak isteyenleri sonuna kadar destekliyorum, zira nick babamın malı olmadığı gibi, çağrışımlara ket vurma gibi bir yetkim yok. bir de bu "bana ıraspı dedi, bana kahpe" dedi diye abuk subuk çıkarımlar yapıp ağlayanların haline anlam verememektedir. herhangi bir kişiye "sürtük" vs. dediğimi iddia edenlerin bunu kantılama yükümlülüğü var. yok, ortaya koydukları "çağrışıma bakın yea"dan öte gitmiyorsa kafa ütülemesinler reca edicim..
nickimle alakalı basit(!) bir çağrışım yapmış yazar. basit çağrışıma bakın. (bkz: slybitch)

evet gerçekten çok basit. sürtük diyor, resmen orospu diyor adam. bi de üstüne üstlük zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyor. benimle ne gibi bi derdi olabilir diye düşünüyorum ve cidden bir şey bulamadım. ben de nickiyle alakalı basit bir çağrışım yapmayı becerebilirim ama o ucuzluk bana yakışmaz. kusura bakma.

edit: başlığı canlandırın bari de biraz daha eğlenin.
(bkz: denilson de oliveira araujo)
(bkz: pereira neves denilson)