bugün

iddiaları cevaplayamamasından dolayı yapması gerekendir.
(bkz: kafama sıkar giderim)
istifa etmemesi beklenen durumdur. siyasetçiler sadece söyler, yapmaz.
döneminde 2 tane ölümlü tren faciası yaşanan binali yıldırım'ın istifa etmediği bir ülkede,

alman yargısı tarafından almanya'ya girişinin yasaklandığı, ve alman yargısına göre adı büyük bir yolsuzluğa karışan kişinin rtük başkanı olduğu ve hala istifa etmediği ülkede,

kemal unakıtan'ın * istifa etmediği bir ülkede,

boş hayaldir. hülyadır.
--spoiler--
"Benimle ilgili iddia ettiği konularda kesin delil sunmasına gerek yok dedim. Şüphe uyandıracak bir ön delil sunar ise, söz veriyorum derhal milletvekilliğine orda istifamı yazıp TBMM'ye göndereceğim dedim. Ama bu olmadığı takdirde ve ben bunun aksini ispatladım takdirde sayın Kılıçdaroğlu'nun milletvekilliğinden istifa edecek bir karaktere sahip olmadığını bildiğim için böyle bir talepte bulunmayacağımı, ancak televizyonda 'Ben müfteriyim, müfteriyim, müfteriyim' (Müfteri: iftiracı) demesini istedim."
--spoiler--

cümlelerden sonra beklenen fakat gerçekleşmeyecek olan eylemdir.
son derece istediğim, kesinlikle ihtimal vermediğim ama olması halinde rte'nin şok geçireceğini tahmin ettiğim hadise. bu adam rte' den de beter çünkü. son derece tehlikeli, zeki ve laf kıvırtmak konusunda da çok başarılı. akp'nin beyni ve ruhunun vücut bulmuş hali.
yerinde bir eylem olacaktır. zira kıvırma taktiklerinden anlaşılan o ki kendisini bir dans okulu açtırmaya teşvik etmek, memleket için daha hayırlıdır.
meshepci yapılanmayı ssk da yapmış bu adamı (kılıçdaroglu nu ) muhatap aldıgı için istifa etmeli belkide, chp lilere söz anlatmak mümkün olmadıgı için sözü hep kıçlarından dinledikleri ve dogan ile birlikte yanlışı dogru gibi oynamak huyları oldugu için muhatap almakla kazanılacak bir konu yoktur.
(bkz: itiraf et)
(bkz: bir an heyecanlandin)
chp grup başkanvekili kemal kılıçtaroğlu nun yeni belgeleri için http://www.haberturk.com/...cat=110&dt=2008/10/10 adresine bakabilirsiniz.
asla ama asla olmayacak olaydır. ne de olsa iddialar yalandır. akp'yi inkar etmek dini inkar etmektir tabi.
ne kadar çabuk istifa ederse o kadar az hakkındaki belge açıklanır.**
(bkz: olsa da yesek)
gerçekleşmiştir. ama hakkında çıkan kaçakçılık iddialarından mıdır, yoksa rte'nin kürt vatandaşlara yönelik "ya sev ya terk et" açıklamalarından mıdır bilinmez.

kendi deyimiyle sağlık sorunları sebebiyle istifa etmiştir.

(bkz: hadi len)
(bkz: yemezler)
(bkz: Darısı diğerlerinin başına)
millet vekili ama olsun bizim için küçük memleket için büyük bir adım.