Demet Akalın ile Aleyna Tilki arasındaki tartışma tatlıya bağlandı. Her şey Demet Akalın'ın "Bu kızın sesine dayanamıyorum" demesiyle başladı. Aleyna, Twitter'a "Kendi ışığına güvenen başkasının parlamasından rahatsız olmaz" yazdı. Bu söz gerginlik yarattı.

Demet Akalın'ın “Derslerine baksın, ışıkla falan çok uğraşmasın” sözü üzerine Aleyna geri adım atıp “Demet Abla üstadımız. Benim idolüm. Kliplerine ve şarkılarına bayılıyorum. Medya çok ilginç. Söylediğimiz şeyler başka yerlere çekiliyor. Küslük olduğuna inanmıyorum. Sesime dayanamayabilir. O ne derse, kabulüm saygı duyuyorum. Ortada yanlış anlaşılma var. O her şeyi en iyi bilir” diye konuştu.

Akalın, kendisine zeytin dalı uzatan Aleyna'yı afettiğini açıkladı: "Aferin Aleyna'ya. Ne güzel, ben de onu seviyorum. Küs kalmamak lazım."
çok sevindim ağlıcam şimdi ühühü.
Aleyna tilki'nin resmen dalga geçmesidir.
Demet akalinin sesine yillardir tahammul ediyoruz biz halbuki.
bize ne amk dedirtendir. ülkenin yarrağı yemesine 2 ay kalmış, hala demet akalın, aleyna tilki falan peşindesiniz amk.
çok acayip inanılmaz sikimizdeydi annemi dün acile götürdük kadın çok üzüldü bu olanlara. ben desen tüm gece uyumadım. bu güzel günlerin geleceği belliydi. çok şükür. artık işsizlik ve dolar düşer. cari açığımız kapanır. muhteşem bir haber bu. <3 <3 <3 :*