son oynadığı reklam filminden dolayı turkcell'den 1 milyon doları gerçekten aldıysa şahsımı kahırdan öldürecek, aynı şartlar sunulduğunda bir konfeksiyon ortacısının kişilik bütünlüğünü yakalayamayacağını iddia ettiğim kişi.

1 milyon dolar mı? buna mı?

ah dünya, hakkını hukukunu dwight howard sksin emi.
bizim buradaki travesti arzu'ya fena halde benzeyen şarkıcı. ulan ne ses var ne de surat, bok gibi para kazanıyor. böyle dünyanın amına koyim.
esmerden bozma , sarışından olma ,eski manken , yeni hiçbir şey zat-ı muhterem.
makyaj abidesi
o kadar gereksiz bir insan ki bu yazıyı yazmaya bile üşendim.
kimsenin sevmediği ama her nasılsa dinlediği şarkıcı. akp gibi bir şey.
hakkında bu kadar entry girilince ergenekon operasyonuyla alakalı olarak gözaltına alındı sandıgım sarkıcıdır.
Mustafa Sandal'la birlikte dev bir avrupa turnesine çıkacaklarmış.

Ohh bi süre başımızı dinleyeceğiz, şimdi avrupalılar düşünsün. *
kendisinin bu kadar ön planda olması ve yeteneksiz olmasına rağmen şarkıcılıkta dünyaları kazanması, ülkemizdeki gelişmemişliğin kanıtıdır.
dobra kisvesi altında cahilliğini fışkırtan, zamanında emrah ve ibrahim kutluay sayesinde ünlü olabilmiş ses ve kalite anlamında vasatın altında olan kişiliktir. Ülkemizda daima iş görür.
tüm sevgililerinin gidişine sevinen ve bunu şarkılarıyla kutlayan şarkıcı.
BAYAN DAMAK. KÜÇÜK KIZLAR iÇiN, SEVGiLiYE NiSPET ŞARKILARI SÖYLEYEN KADIN AYNI ZAMANDA. BENiM ANLAMADIĞIM, NE BU BÖYLE ACAYiP MAKYAJLAR VE RENGARENK MiNi GiYSiLERLE, BEN BU ÜLKENiN MADONNA SIYIM TAVIRLARI NE YANi. HANi BÖYLE BiR AFRA, BiR TAFRA. HANi, HANDE YENER E POSTA KOYMALAR, GÜLBEN i TANIMAMALAR. NOLUYOR A.Q NOLUYO YAHU. SANKi BiZiM MiLLETiMiZi BiLMiYOR GiBi, ULAN BEN BUGÜN ALBÜM ÇIKARAYIM VE SENiN KADAR PROMOSYONUM YAPILSIN AYNI KiTLELER BENiMDE PEŞiMDEN GELiR YAHU. ŞAK ŞAK ÇIMI ARIYORSUN TÜRKiYE DE CENNETiNDESiN. 2 TANE ÜNLÜ GÖRÜCEM DiYE BAZI BiR GRUP iNSAN TOPLULUĞU EViNE GiTMEYiP, TV STÜDYOLARININ KAPISINDA YATIYOR BU ÜLKEDE. HANGi PROGRAMI AÇSAN BiRTON KADIN, OYNUYORLAR, ALKIŞLIYORLAR, AĞLIYORLAR. ADAMIN ÇOLUĞU ÇOCUĞU OLMUŞ, KiMSENiN UMRUNDA DEĞiLSiN DE HALA, 'BENDE SENDEN AYRILINCA KARiYER YAPTIM BAAAAAAKK MADONNA OLDUM YAAA NABER' HAVALARI YETTi ARTIK. ÜSTELiK BENCE ZAYIFLIKTAN VE ÇiRKiNLiKTEN ÖLEBiLiRSiN BiLE. AYRILIK ACISINDAN VE BUHRAN VE BUNALIMLARINDAN ÇIKARDIĞIN SONUÇ BU YANi DEMET DEMEK iSTiYORUM ONA YANi DIMTIS DIMTIS BAŞKA BiRŞEY YOK. NE SES VAR NE DANS, NE GÜZELSiN, NE BiRŞEY.. * *
-demet hanım facebook'ta size karşı yapılanlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?
-vallah kapataram bu feyboku haaa!

nah kapatırsın diyeceğim ama malesef türkiye de para konuşuyor, şöhret konuşuyor. hala 60 lı yılların türkiye'sini yaşıyoruz sanki. 40 50 yıldır hiç mi ilerlemez bir toplum ? demet akalın bize bunu gösteriyor. sen şimdi facebook'u türkiye'ye kapattırabilirsin ama milletin çenesini nasıl kapattıracaksın merak ediyorum demet. sanırım yaşça senden büyüğüm ama sözüm seninki kadar geçmez şu toplumda.
haketmediği bir popülatireye sahip, itici kişi.
kendisini bi kere makyajsız gördüm, o gün bugündür besmelesiz sokağa çıkmıyorum arkadaş.