bugün

Gece cadde kenarlarında rüküş giyinen travestiler görmüşsünüzdür. Ağızlarından küfür eksik olmayan, millete sataşan, kültürsüz, cahil travestiler olur.
bunu görünce aklıma bu tipler geliyor.
hit şarkıları olan bir şarkıcı.
ünlü olmasaydı a101 kasiyer mülakatlarında takılırdı geçemezdi. ama kısmet işte.
Eğlenceli kadın. Şarkıları boş olduğundan gayet güzel eğlendirir. içinizden biri olduğundan sanırım ben kabullendim kendisini.
zamanında afedersin şarkısını çıkardığında bu kadın alır yürür demiştik. ama olmadı...

şarkı kalitesi anlamında hande yener ve gülşen'den çok geride kaldığını düşünüyorum.
geçenlerde maltepe'de oyun alanına da gitmişler. lüks içinde yaşıyor olabilir ama halkla iç içe.
kūçükken 25 yaşında falan olduğunu zannettiğim şarkıcı.
demet ismini sevmeme rağmen hoşlanmadığım şarkıcı.
Tv8de program sunacakmış jess molho ile deniyor.
görsel
görsel
Bazı şarkıları güzel.
Ama kendisi pfffff.
Dede ye kalp emojisi göndermiş. Kendisi ülkenin genel bir ortalaması olarak işin büyük ölçüde millet ittifakına döndüğünğ göstermiştir.
AK Parti mitinginde sahne almasına Kemal Kılıçdaroğlu'ndan yorum: Kim nerede isterse sanatını icra eder.
Yeni bir göndermeli şarkı yapsa da vatsaptan ona buna atıp dursak.

Bebek'te üç beş tuuurr atarımmmm. Olmadı bi' de sinemaaaa yabarımmm. Gördüğün gibi çook unutkaanımmmm.
bugün doğum günü olan güzel kalpli ablam. 51. yaş günü kutlu olsun.
asil bir sanatçıdır.
“Yaşım 50, artık transparan giyemem” demiş.
Gerçekten çok varoş biri. "Sonradan görme" derler ya işte bu Demet’e uygun bir söz harbiden. Bir de olur olmaz çok gereksiz polemiklere giriyor.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
bütün şarkıları aynı.
hergün daha biraz kendi kuyusunu kazan herşeye maydanoz olan kadın.
Sırf sevilmediği için dövülüyor şuan. Ben de hiç sevmiyorum açıkçası.

Kalitesiz, kültürsüz bir kadın.

Ama olay bomboş bir olay. Hiçbir şey yok ortada. Sevilen bir sanatçı yapsa eğlence gibi gözükürdü.

kafasında şampanya şişesi kırsa , hakaretler etse, sahneden kovsa anca bu kadar eleştirilirdi herhalde…
varoşluktan kurtulamamış şarkıcımsı.
https://www.youtube.com/watch?v=ZIQavgmJoIU

kendisine gelen içkiyi sahne de içkiyi getiren garsonun başından aşağı dökmüş. yapılan yanlış mı?
insanlık, saygı, hoşgörü, garson için emeğin alınterinin kutsallığı vb açısından yanlış mı?
hayır!
yapılan şey gayet normal, tersi olsaydı garip olur yakışmamış olurdu.

toplumda ki yozlaşmanın ne durumda olduğunun göstergesi.
demet akalın'ı günah keçisi yapmayın.
sanatçılar ve siyasetçiler toplumun ayna da yansıyan yüzüdür.
bir kaşık suda boğmak istiyorum kendisini.