bugün

kol ağrısı.

nedeni bilinmez, çözümü bilinmez. geçmez. kaç gündür sıkıntı yaşıyorum. tabi bir diş bir kulak bir böbrek ağrısı değildir. ama doktora gitsen geçer yarın der. geçmedi kaç gündür.
(bkz: Migren)
(bkz: diş ağrısı)
yaşadıklarım içinde diş.

henüz böbrek yaşamadım şükür.
kalp ağrısıdır.
biz erkeklerin asla bilmek istemedikleri, doğum sancıları ve normal doğum sırasında yaşanan acı.

O yüzden annelik zor zanaat. kadınların kıymeti bilinmeli ve acılara bizden daha dayanıklı oldukları unutulmamalı.
kulak ağrısı.
taşak ağrısı.

(bkz: işe geçer)
Migren bir de bel fitigi.acidan yattigin yerde aglatir insani.hele migren krizi tutunca.ilacta pek kesmez.artik agridan uyulabiliyorsa uyumaya bakmak lazım.
(bkz: kas yırtılması)
bogaz agrisi... 4 saattir gecmek bilmedi, yutkunamiyorum...
içimdeki çocuğu öldürüp sesini kessem başımın ağrısına bir ilaç bulmuş olurum. Zira tüm iyi niyetimi öldürüyor değişen düşünce uçları damarlarımda artan nikotin oranları neticesinde artan zamansız baş ağrıları.
boksla ilgilenenlere göre karaciğer ağrısıymış. karaciğere yumruk yiyen boksör dağılır.
buraya kalp ağrısı yazanlar vardır onlara diyorum ki diş ağrısı çekmediniz mi be. Kalbini yerinden sökseler o kadar acı hissetmezsin yeminlen. Diş ağrısını allah kimsenin başına vermesin lan. Düşmana bile vermesin. Fırçalayalım.
(bkz: nöropatik ağri).

sinir sistemine bagli agrilar..
Bel ağrısıdır.
Ay başlarında çektiğim ağrıdır.
(bkz: mide ağrısı)
(bkz: migren)
(bkz: diş ağrısı)
Göğüs ağrısı
Nefes aldırmıyor.
migren ve sinüzit ağrısı.
diş ağrısı.

bi de gönül ağrısı.