bugün

Yüzüme fazla yumruk yemesem iyidir. Baba dayağıysa neyse sonuna geldik biter birazdan deyup halı desenlerini incelemek.
2 sene önce yaşadığım olaydır. kafama tekme yerken "inşallah vücudumdan ayrılmaz" diye ciddi ciddi dua ettiğim doğrudur.
Merak ettiğimdir.
hiç yemediğim için bilmem ama başıma gelseydi ;

inşallah kısır kalmam derdim .
dayak yimek güzeldir dövüle dövüle dayak atmasını öğrenirsiniz bilimsel deneylerle kesin olarak ispatlandı.
ne zaman bitecek acaba diye düşünülür. evet.
En son 2 sene önce dayak yemiştim ama insan gerçekten de dayak yiye yiye dövüşmeyi öğreniyo yere düştüğümde aklımdan geçen ilk şey aha yaraa yedik inşallah vazla vurmaz demiştim.
Kaç kalori acaba?
Hiçbir şey. intikam olabilir. Michael myers karakterinde olan birine dayak filan atmamak gerek. Evet.
“Gülşah S. Gülüşünde güller açıyordu. O gülerken benim ölmemi istese ölebilirdim. Eski sevgilisi sürekli arayıp rahatsız ediyormuş. Nişanlısı bu durumu öğrenip, başını belaya sokmaması için bir süre nişanlı taklidi yapmamızı istedi. Bana bir de yüzük getirmiş. Taktım. Aslında çok da yakışmıştı. Gülşah’ın eski sevgilisiyle karşılaştım. Tam kafa kafaya gelmişken Gülşah’ın gerçek nişanlısı da o an oradaydı. Al sana ‘Süt Kardeşler” doktor. O hengamede kimden dayak yedim hala bilmiyorum.”

http://mbsadam.blogspot.c...015/10/doktor-ve-ben.html
Globalleşen dünya ekonomisi.
ne vuruyor orospu çocuğu hazırlanmış galiba.
hiç kimse o halimde görsün istemiyordum
eczane aramak filan aklımdan geçmedi
sıcak bir şeyler içmek otelde motelde
kavgalı olmasaydık belki seni düşünürdüm
dağıtılmış suratımı avuçlarına saklamayı
ağlamayı düşünürdüm kim bilir belki de
bir vakit omzum tutmadı dişlerimi tükürdüm

(bkz: beni bir kere dövdüler)
umarım tek parça dönerim eve.