bugün

Haddini aşan, popüler olmak uğruna dine, imana, peygambere, devlete, Türklüğe, Cumhuriyete, ulu öndere dil uzatmaya kalkan bir temiz sopa yedi mi aklı başına gelecek yazarlar topluluğudur. Popülerlik ya da marjinal olmak uğrunda kendini küçültmeyi göze alan insanlardır. *
kimsenin kendisi için uyduğu hadde sığmak istemeyen yazardır. eğer din onun için bişey ifade etmiyorsa onu acımasızca eleştirebilir. buna da dinini korumak isteyenler uygun (saygılıysa saygılıca cevap verilir, saygısızsa saygısızca cevap verilebilir ya da kaale bile alınmayabilir.) şekilde cevap verebilir. diğer örnekler için de aynısı geçerlidir. ha bu yöntemler kesmiyorsa buyursun isteyen varsa kendisine dayak atmayı denesin. ama bilsin ki yaptığı şey o her zaman kendisinden aşağı gördüğü hayvanların da yapabildiği bir şey.
troll ve olta durumu.
milyarlarca insanın inandığı bir dine veya tanrıya hakaret eden yazılar yazmak veya bu ülkenin kurucusuna hakaretler yağdırmak veya devlete millete küfür etmek kim nederse desin haddi aşmaktan başka bir şey olamaz. Bunun benim veya tek bir zümrenin değer yargılarıyla asla alakası olamaz. Tartışmakla, eleştirmekle, hakaret etmek başka şeylerdir. Aradaki farkı anlayamayanları uyardıktan sonra laf anlamayan insan kusura bakmasın ama temiz bir sopayı hakeder.
ilk görülmede ıslak odunla dövülecek yazarlar bütünüdür.
troll
ukala yazarlar.
(bkz: koministimam)
dayak yemek isteyen yazarlardır.

varsa gönüllü buyana gelsin. şöyle temiz bir dayak atayım size.
Benim. Dövün beni.

Şöyle temizinden hemde. Dinlene dinlene dövün.

Yetmesin ıslak odunla vurun. Şöyle 1-2 ay alçıdan bile çıkaramasınlar. Göz kırpma fonksiyonum hariç tüm fonksiyonlarımı kaybedeyim.

Gıkımı çıkarırsam şerefsizim.
Ben degilim. Dövmeden öldürebilecek varsa kabul.
(bkz: fall love the white rabbit)
kemerle.
benimdir. dayak yemek istiyorum. eğer siz de istiyorsanız sebebini belirtin dayaklaşalım. çünkü hem dayak atmak hem de yemek istiyorum. yediklerim bana, attıklarım size ders olsun. kamoon hadi ama ha.

olmadı dayaklık olmadığımızı düşündük sıtrit faytır oynarız. her türlü kapışırız yani sıkıntı yok.
(bkz: kutsalbira)
anadolu yakasında olup dişleri ağzına fazla gelen varsa haber etsin...
eşek sudan gelinceye kadar dövebileceğim yazarlardır. isterseniz opsiyonel olarak kızılcık sopası da kullanabilirim.
benimdir. yüreği yeten özelden adres versin, gelip dalağını çırpayım bir güzel.

boş geyik yapmayın.

zaten canım sıkkın, şamarlarım.

hadi siktirin gidin şimdi.
arkadaşlar sakin olalım..

bir bayana dayak yemek yakışmaz..

özel mesaj kutumda belirirseniz içinde bulunduğunuzu düşündüğünüz açmazı, çıkmaza dönüşmeden müdahele edip çözebilir..

lütfen çekinmeyiniz..
elini kaldırdığı anda burnunu ortasına yumruğu yemek gibi bir talihsizlikle karşılaşabilecek yazarlardır.
1-) insanların gücünü ve öfkesini küçümsemeyin.
2-) herkesin sizin trollce entry ve çabalarınızı çekmek zorunda olmadığını unutmayın.
3-) herkesin sizinle aynı düşünmek zorunda olmadığını, farklı fikirlere saygı duymanın erdem olduğunu hatırlayın.
lütfen birbirimizi kırmayalım, rencide etmeyelim. üç günlük dünyada insanları üzmenin anlamı yok.
görsel
Onlar kendilerini biliyorlar.
hadi bi vursana ..hadi beni bi gaza getir..hadi hadi..