bugün

davutoğlu'nun görevi bırakırken herkesten helallik istemesidir. biz diyelim helal etsek bile suriye'de hayatını kaybeden onbinler ve yine evini yurdunu terkedenler ve dahi kilis halkı haklarını helal eder mi acaba ?
(bkz: bir delilik yapma evlat)
(bkz: haram olsun)
Üzdün küçük enişte...
başarısız olmadım ben , ayrılıyorsam nedeni benim ayrılmak istemem değil diyen kişinin beyanıdır. çok şey söylenir basın toplantısıdır ama ne gereği var.
yaptığınız hata.., pardon terörün şehre mühimmat yığmasına göz yummanız neticesinde acaba o babasız kalan çocuklardan da helallik isteyecek yüzünüz var mı, sayın Davutoğlu.
peynir ekmek ister gibi de rahat rahat istemiştir. ne güzel memleket.
önce bu çocuktan istenecek yürek yetiyorsa.

görsel
şahsen helal etmiyorum. Benim vergimi Suriyeli teröristlere yedirdi. Haram olsun.
ben helal ediyorum lan. çok sevimli adam nasıl kin güdeceksin bu sevimli insana.
önce akplilerden istemesi gereken helalliktir. ben zaten oy vermedim, hakkımı yediyse de zıkkım olsun.

amaaaa 23,5 milyon kişi, bu adam istikrar ve huzur vadettiği için oy verdi. şimdi daha ilk yarı bitmeden nereye gidiyorsun hoca? sen gidince verilmiş sözler ne olacak?
görsel

Olsun.
Akminyona haklarinizi helal ediyor musunuz.
cehapelilerin islam'a bir kez daha ne kadar alçakça baktığının göstergesi olmuştur.
kendisinden sonra halkin basina gelecekleri bildigi icin helallik istemistir. siz de amma safsiniz.
http://inciswf.com/helaletmiyeeem.swf
Akminyona haklarınızı helal ediyor musunuz.