1. 1.
  shawn kemp,antonio mcdyess,stromile swift ve hatta udonise haslem ile aynı kafadan birisi olmakla birlikte..gönlümdeki yeri çok farklı
  -1 ... kemp_40
 2. 2.
  lige girdiğinde potansiyel gökyüzünde şeklinde tanımlanan hala da öyle tanımlanmaya devam eden ama sıçramaktan başka bi şey yapmayan görev adamından öteye gidemeyen kendine yazık eden oyuncu.
  1 ... monolith
 3. 3.
  yüksek kontratlı bir sözleşmesine rağmen zıplamaktan fazla öteye gidemeyen, geçen sezonu yalpalamakla, bu sezonu oynamamakla, gelecek sezonu ise sakatlıktan yeni çıktım bahanesiyle formsuzlukla geçirecek ve yan gelip yatmaya devam edecek sorunlu artist. nba de smaçlardan sonra yaptığı boynuz hareketi ile anılacaktır muhtemelen.
  ... serander
 4. 4.
  şu sıralar nba'in en büyük problemlerinden biri olan forvet.. portland kendisini bıraktıktan sonra, kurallara göre herhangi bir nba takımıyla sezon içinde 10 tane maça çıkarsa, portland'ın payroll unda görünecek ve kontratında yazan parayı almakla kalmayıp, portland'ı lüx vergisi ödeme zorunlulugu altına sokacak ve aynı zamanda mükemmel bir free agent sezonu olan 2009 yazında maximum kontrat vererek bir süperstar'ı takıma kazandırma ihtimalini suya düşürecekti.

  medyada herkes ve trailblazers yöneticileri kuralın sadece regular season ve playoff maçları için geçerli olacağını sanıyordu ve miles'ın herhangi bir nba takımıyla 10 tane maça çıkamayacağı düşünüldüğü için pek sorun edilmiyordu. fakat miles'ın yazın celtics ile çıktığı 6 hazırlık maçı'nın nba tarafından sayılması adeta ters köşeye yatırdı herkesi. miles daha sonra 10 günlük kontrat imzaladığı grizzlies ile de 2 maça çıkınca bizim portland'lı hemşerilerimiz de fazlasıyla tutuştu tabi. tutuşmaları doğal tabi ama bu tutuşmanın etkisiyle yaptıkları nba tarihine geçecek nitelikte. nba'deki diğer tüm takımlar, mail yoluyla, miles'ı imzalarsanız görüşürüz şeklinde açık bir şekilde tehdit ettiler. bu hareketten sonra grizzlies, inadına mıdır bilinmez, miles'a bir 10 günlük kontrat daha verdi. şimdi diğer takımlar portland'ın bu tehditler için cezalandırılmasını, portland ise grizzlies'in miles'ı oynatmadan serbest bırakmasını bekliyor..
  ... stoudemarionash
 5. 5.
  fos çıkan yıldız adayı.
  ... bleedingmoon
 6. 6.
  Sağ dizindeki sakatlık nedeniyle 2006’da basketbola noktayı koyan basketbolcu. iflas ettiğini açıklamıştır. 1 milyon 570 bin dolar borcu varmış.

  http://www.hurriyet.com.t...0225443&utm_term=post

  66 Milyon Dolarını Kaybeden Eski Yıldız.
  https://www.eurohoops.net...ki-yildiz-darius-miles/?q
  ... true