bugün

hayır efendim...

bu kızın asıl amacı güzel görünmek değildir. başka niyeti vardır. o kız ki, erkeği tahrik ettiğini bilmelidir.
Laik olduğu kuvvetle muhtemel bir bayanın giyinişi de bu şekildedir.
soyunamıyorum bari bunu yapıyım amacıdır.
Rus ajanı olabilir. Gizli istihbaratları ele geçirmektir amacı.
Not: tövbe tövbe
çarşaf giyerek sokağa çıkan kızın asıl amacı neyse odur.
dışarda işi vardır işini görmeye çıkmıştır.
kıyafetine göre amacını tespit etmeye çalışan mallar da umurunda olmaz.
Erkekleri azdırmaktan zevk alan bi kız tipidir.. Dünya umrunda değilse kendine yakısanı giymesinin ne önemi vardır? neden o kıyafetlere para harcamaktadır.. sadece kendi için giyiyorsa neden evinde pijama ile gezmektedir.. evde bunları giyip aynanın karsısında kendini izlemektemidir.. erkeklerin kendine bakmasından ve bi tarafının kalkmasından zevk almaktadır.. ama elbet kalkan yerleri bi şekilde inecektir, indirilecektir..
beğenildiğini görmek duygusu yatar temelinde. kendisi bunu bir giyim tarzı addetmiş olabilir. kimse umurunda olmayabilir de. belki de kim ne derse desin ya da ne düşünürse düşünsün demektedir. ama en temelinde yatan gerçek budur.
hiç bir amacı yoktur o gün dar giyinen kız ertesi gün bol giyinebilir tamamen zevk meselesidir.
yağsız vucut kitlesini belli etmek. he şöyle bir konu da var yağlı olup da giyenler de var mesela. onlarınki de yağlarını belli etmek sanırım.
güzelliği paylaşmaktır. seviyorum bu kızları.
daracık kıyafet giymektir. illa altında sapıkça bir şey aramamak gerek. yok bu kadar bilinç altı meraklısıydınız psikoloji bölmü falan okusaydınız.
Hele daracık giyip heryerinden et fışkırtanlar vardır ki hiç anlaşılmazlar.
koca götünü yurdumun abaza gençlerine sergilemek istiyordur.
tamamen tecih meselesi olup,otomatikleşmiş bir davranış türüdür.Tabi ki aralarında teşircilerde mevcuttur.Kızılay'ın dağıttığı taytlardan sonra bu dar giyinme olayı baya bi almış başını gitmiştir.
tüm vücudunu aynı anda kangren edebilip edemediğini test etmek.
götünü sisik göstermektir.
ilgi çekmektir.
Aaaa kötü bi niyeti yoktur. terbiyenizler o sadece kendi için giyinir. kıyafet daracık olabilir içinde rahatsız olabilir rahat hareket edemiyor olabilir olsun dur o sadece kendi için giyinir.
erkeklere ''hafif bir bayanım ben, aşifteyim, yolluyum, meyilliyim'' mesajı vermektir.
aslinda daha küçük yerleri öne sürmektir.
kendini göstermek erkeklerini kendine çekmek istemiş olabilir.
Erkeklerin Hayır duasını, almaktır.*
sekstir.