bugün

mini etek giyen kız ile aynı durumdadır. ahlak polisleri bunları göz hapsinde tutar.
Rizkina kosan erkektir. Birakin hayatini yasasin efendim.
oy oy oy erkeğidir.
Kesin vurduyordur entrysini göremediğim baslık.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
Ölçüsünü kaçırdıktan sonra iyice bokunu çıkaran erkeklerdir. Her şeyinde bir edebi vardır yani benimde omuzlar geniş ama gösteriş olsun diye veya millet baksın diye dar giymiyorum. Efendi gibi giyinip çıkıyorum. Hele kaslı olup böyle ince sıfır kol giyen hemcinslerime yakışmıyor kardeşim yakışmıyor ne anlıyorsunuz yani öyle giyinmekten ne anlıyorsunuz!
Her an sen bana on kere vur ben sana bir kere vurayım diyebilecek potansiyeldedir.
Dar yerine lacoste tişört giyse daha çekici olacak erkektir. Dar tişört erkekte itici duruyor bence.
iKTiDARSIZ erkektir. yatakta kötüdür. istatistikler bunu gösteriyor.
Ekseriyetle ibnedir. Tayt da giyer.
Görmemişin oğlu olmuş tutmuş şeyini koparmış lafını akıllara getiren durumdur. He kasın var he spor yapıyorsun yav he he çok meraklıydık biz senin kasına.
emeklerinin karşılığını görmek isteyen erkektir. etraftan ona çevrilen ilgili bakışlarla motivasyonu artacak, çalışma azmi kuvvetlenecektir. ayrıca large da giyse belli bir alt yapısı varsa mutlaka belli olur vücudu. bu nedenle çoğu ister istemez dar giyiniyormuş görüntüsü verir ama alakası yoktur.
(bkz: dar tişört giyen göbekli erkek) *
adı üstünde kaslı erkektir.

kaslarını göstermek hakkıdır.

göstersindir.

göstermezse namerttir.

bizi mahrum etmeye hakkı yoktur.

ağzını burnunu kırarımdır.
aşırı bir şekilde dar olmadığı sürece müthiş çekici duracak olay.
gayet normal bir durumdur. yakışıyorsa giymelidir. kaslı erkek diye alay ettiğiniz dalga geçtiğiniz kişiler o fiziğe ulaşmak için büyük fedakarlıklar yapmaktadır. günde neyi ne kadar yiyeceğinden ne kadar uyuyacağına aman stres yapmayayım da stress şimdi kortizol katobolik etki deyip içtiği sütün yağ oranına kadar dikkat eden bireylerdir. öyle pizzaları hamburgerleri çiğ köfteleri götürüp bütün gün götünün üstünde oturup bir bardak su içmek için mutfağa gitmeye üşenen kendini bilmezlerin hiç utanmadan hatta sıkılmadan ileri geri konuştuğu kişilerdir. bunlar aslında o kişileri içten içe kıskanır ama garibim itiraf edemez ki.

-abi adama bak nasıl kaslı maslı daracık tişört giymiş. ibne bu kesin çaktırıyordur.
-onlar iğneli olum bak bende bassam bende öyle olurum *
-kesin siki küçük ondan açığı kapatmaya çalışıyor (bkz: bu kulaklar neler duydu)

sonuç olarak kıskanmayın. siz plajda sağda solda böyle tipleri görmekten rahatsız oluyorsunuz belki ama bu onun fiziğinin size göre kötü gelmesi şu bu değil. bu tipler kızları götürüyor. bu tipler kendi hayatından mutlu kendisiyle barışık. siz hala yok şöyle dar tişört giymişte ibneymiş ilaçlıymış. gavurların lafı burada önem kazanıyor.

(bkz: haters gonna hate)

edit: imla
dar tişort giymeyi hak etmiştir . zira sen bir yaz boyunca göt büyütüyorsun memeleri sarkıtıyorsun göbek yapıyorsun sonra giyiyorsun o bok attığın tişörtü bakıyorsun erkek fiziginden çok ibne fizigine benziyor sonra da kaslı erkek ibne oluyor .

lütfen gereksiz bok atmayalım .

not : ayrıca o kaslı ve dar tişört giyen erkek , kaslı ve çıplak gezen erkekten çok daha iyidir .

not : kaslı değilim ama yağlı da değilim . su doldurmaya mutfağa gidiyorum elhamdülillah.
Hemcinsleri tarafından kıskanılan erkektir.

Amk gelen geçen giydirmiş. Siz kimsiniz lan? 2 senedir haftanın 5 gecesi aksatmadan gidiyorum spora. Ben giymeyeceğim de kim giyecek?
altındakini merak ettirir. bol t- shirt de olur. her türlü ıslatırım ben ya bana gelsinler.
genelde krodur.
Biraz vücut varsa oldukça yakışır üzerinize. Benim diyeceğim ama eksilersiniz şimdi siz. *
Amacın ne diye sormak isteriz kendisine.

Biz mini etek Tayt falan giyince bir amaç güttüğümüz varsayılıyor ya hani!

Bizim bir takım hormonlarımızı harekete geçirmek istemiyorsa ben de bişey bilmiyorum.

Artis ya!
Iste benim sinir oldugum durumdur. Evet, kasli erkek cok hos ama sahsen sevgilimin dar tshirtle gezmesini istemezdim. Guzellik, gosteris icin kullanilmamali.
boyu kısa erkektir. *
Ben buradayım demeye çalışıyor muhtemelen.