bugün

Yobazlara dert olmuştur.
"gömleği gösteren ütüdür kadını gösteren götüdür" deyiminden haberi vardır.
insanlara,
"dar pantolon giymeyi seviyorum"
şeklinde verildiği olası mesaj.

vefakat bizim öküzlerimiz bunu sanıyorum "beni taciz edebilirsiniz" olarak görüyorlar.
ilk gördüğüme vereceğim olabilir.
Bu kadar ufak pantolona bile sigacak kadar ufagim ve uzun boyluyum koca dolgun kalcalarim ve bacaklarım ve zayifim demektir.
Yaa . Gençler bu yeni nesil fena gümbür gümbür geliyor.
bakın ne kadar da güzelim.
(bkz: vücudum bomba gibi her yerim harika)
zaten şekilsiz ve iri vücudu olan kadınlar giymesin bi zahmet. buzdolabı poşetine sarılmış kumanda gibi duruyor.
ulan tipini siktiğimin gavatları aynaya da bakmıyosunuz gelmiş burda konuşuyosunuz çarşaf giyinip çıksak "aha gözleri güzelmiş lan" deyip yine yürürsünüz hayır kendinizi rezil ediyosunuz onun da farkında değilsiniz benden 10 cm boy eksiği olan (ki benim boyum da kısa) aynaya baksa kendisinden korkacak olan herif gelmiş bana yürüyo şimdi bu benim suçum mu ? özgüveninize sıçsınlar sizin her haltı sizin için yaptığımızı zannediyosunuz ya sadece rezil ve komik duruma düşüyosunuz sadece haberiniz olsun.

çok sinirlendim sözlük....
Olum tüm kızlar artık dar giyiyo. dar giymeyen kız kalmadı ki amk.
Bu entryi girenin beyin hücrelerimi ölmüş acaba.
çok squat yaptığını kanıtlamaktır amaç.
kendisine daha çok güveniyorsa gelsin buyursun kırmızı deri pantolon giysin denir.(tabi kahvaltıda yürek yemediyse )
ben seksiyim mesajıdır. ahlaksızdır. açık ve net.
Ortada bir mesaj olmamasına rağmen 31ci zihniyetin kendine bir iş çıkarma uğraşıdır.
(bkz: işsizlik)
abazaların bilişsel çarpıtmaları sonucu hayal dünyalarında kendi kendilerine ürettikleri mesajdır. yazık.