bugün

abaza erkeklere, duşta bir iki atımlık akla kazınma ilkesidir. *
'bu yaz kilo almışım ama pazartesiden itibaren diyete başlayacağım için yeni pantolon da almıyorum' dur
(#12374766)
sanırım birkaç madde ilgilendiriyor bu kızımızı.
(bkz: dar pantolon giyen erkeğin vermek istediği mesaj)
Kız ne mesaj vermek ister bilinmez ama erkeğin aldığı mesaj hormonlarını harekete geçirecek cinstendir.
Ben kıyafet giyiyorum mesajı vermek istiyordur. Nefes aldığında da "yaşıyorum lan ben" mesajı veriyodur.
" dar pantolon etek giymiş oy kızlar naz eyleme" şarkı sözlerine konu olan durumdur.
kim kardashian da göt varsa bizde de götün kralı var imasında bulunuyor.
"bu kadar art niyetli, yobaz, gerikafalı adam var piyasada, yine de bu ülkedeki özgürlük anlayışından, medeniyetten umutluyum ve istediğim gibi giyinirim" dir.
var olmayan bir mesajdır ama bazı sapkınlar ''kız, bayan, kadın, dişi'' kelimelerini duyduğu anda ereksiyon olduğundan giyilen kıyafetten mesaj çıkartma çabasında olabilirler.
Pantolan giyen herkesin vermek istediği bir mesaj varmış! Gelin gelin. dinleyin! kaçıran üzülüyor.
+ kara çarşaflar içindeki karılarında göremediklerini bende görsünler.
kalçama yoğurt koysanız ayran yaparım demek istiyor.
ben de kendimi kıskanç, kısıtlayıcı, hayatı zehir eden bi tip zannederdim ama ben bile laf etmiyorum dar pantolona bu ne yahu? ne giysinler? diger giysiler hakkında da başlıklar var, bol entari üzerine kazak ve hırka giyen kıza da "tam kezban" dersiniz beğenmezsiniz, napsın şimdi bu kızlar?

edit: gelen eksiye istinaden eski kız arkadaşımın beni takip ettiğini düşünmeye başladım. evet itiraf ediyorum ona da bir kere karıştım ama sonra daha bol daha normal bel pntolon aldırdıktan sonra onu da begenmeyip kısıtlamaları kaldırmıştım pantolonda.. yalan mı?
"bu sene dar pantolonlar moda" mesajını veriyordur.
milletin pantolonlarını inceleyen provokatör abazanın fantezi dünyasından üretilen mesajdır efenim.
neden bilmiyorum ama bir şarkı vardı o onu aklıma getirdi .

"pantolonunu çok sevdim çıkar onu bebeğim hadi gel bize gidelim" *

kısa mesaj olarak 3100'a kredim yaz gönder cevabın hem gelsin . 5 dakikaya gelir zaten

valla uzun yıllardır herkes giyiyor birşey olduğu yok sanırım abaza popülasyonu artmış.

kısa mesaj vermek istiyordur.. "bsgtrgt"
kim kardashian da kim miş diyen avrattır.
gerçekten bünyede ''bu ülke nereye gidiyor böyle? '' diye sorma isteği uyandırmıştır. bu kadar mı zor durumdasınız yani size ne kim ne giyerse giysin. kabul edin kimse size bir mesaj vermeye çalışmıyor. hatta mini etek giyen kızın da dar pantolon giyen kızın da umrunda değilsiniz.
bir mesaj vermeyle ne alakası var yakışıyordur seviyordur giyiyordur bu kadar basit.

ülkemizdeki abazanların aldığı bir mesaj olabilir tabi onu bilemem.
kayısı gördüğünde bile onu cinselliğe yoran yobaz zihniyetin saçma zırvasıdır. sanane ulan kızın pantolonundan ?
sorun kızın vermeye çalıştığı mesajda değil, erkeğin aldığı mesajdadır.

(bkz: beyinin kafada değil başka yerde olması)
bir erkegin herseyin altindan ayni mesaji cikarma yetenegi.
(bkz: ne alaka ya)
dedemin tabiriyle 'lokum gibi' olduğunu göstermek olabilir.
(bkz: kızların her yaptığı şeyde mesaj aramak)