bugün

" Bulunmaz hint kumaşı olsan ne yazar ben zaten kot giyiyorum " dur .
belkide mesaj vermeye çalışmıyordur sen sapıklığından ve abazanlığından alacak mesaj arıyorsundur.
(bkz: beni siken yok mu demenin bin bir yolu)
"pantolon giymeyi seviyorum"dur en fazla.
tabi siz yolda yürürken taşta çıkıntı görseniz "am göt memeeeeğ!" diye çadırı kurduğunuz için sizde uyandırdığı çağrışım daha farklı olabiliyor.
Mesaj bulmaya çalışan malın paranoyasıdır.
Mesaj falan yoktur.
Abazan vardır.
bakire değilim parası olan erkekler yazılabilir demektir.
dar pantolon giymeyen kız var mı ya? ispanyol paçanın da dizden yukarısı dar. bazen burada yazanların burada yaşadığını düşünüyorum. dünyalı biri için aksini iddia etmek zor.
(bkz: dar pantolon giyen kızın vermek istediği mesajı)
aynı şeydir.
ananın vermek istediği mesajla aynıdır.
konuşarak iletişim kurmayı başarabildik ya, seviye pantolonla iletişime geçmeye kaldı.
büyümüyorum artık, seneye de bunu giyebileceğim demek istiyordur.
oyle bi kiz gorse okuz gibi bakan herifler burda ahkam kesiyo cok garip..
hanımlar giyinirken hiçbir mesaj kaygısı gütmezler. her bayan sadece kendi için giyinir. çok çok da bir başka bayan içindir.
Deliklerim sayiliyor mu?
''buraya sadece bir kişi sahip olacak ama sen olamayacaksın'' mesajı verip ego tatmin etmek bu kızın amacıdır.
erkeklere verilmek istenen bir mesaj yoktur ama kız arkadaşlarının yorumlarını bekler doğal olarak.
bir mesaj falan vermek istemiyordur pis sapıklar. belki de sadece hoşlandığı erkeğe ve kendine güzel görünmek istiyordur. siz her şeyi üstünüze alının zaten. hiç bir kız tarafından iplenmeyem erkeklerin kendine bahane bulması. yok tayt giyen kız yok pantolon yok etek. ne giysin bu kız bok mu? illa küfür ettireceksiniz yani.
Bakın!Bakında egom şişsin biraz, zaten bunalımdayımdır.
(bkz: 34 beden giyiyorum)
(bkz: bacaklarim çarpik degil)
(bkz: 90 60 90 vucudum var)
bir "tayt giyen kızın vermek istediği mesaj" değildir.
Dar pantolonla rahattır,sanane banane kimene,kültürel ve iq seviyemiz bu mudur bunlarla uğraşıyoruz oha falan olcam yine soldan soldan soldan geliyolar..
şişkoysa özgüvenim tam mesajı vermek istiyordur.
normalse vucudum fittir mesajı vermek istiyordur.
kezbansa da onu ben bile bilmem.
erkeklere sosyal ve toplumsal mesaj veriyordur. ve inşallah bunları veriyordur, başka bir şey de vermiyordur. o değil de şaka bi yana estetiktir o estetik. estetik güzelliktir.
bakın benim götüm böyle demek istiyordur.
Götüm var.