bugün

rezil rüsvadır.

tayt giyeni kınaması gerekir.
dar kot pantolon giyinip türban kullanan bayan, samimi değildir. iki yüzlüdür.

türbanın bir ağırlığı vardır, mini etekle, dekolteyle gitmez.

moda için kullanılmaması gerekir.

altı minare üstü kerane olur.

(bkz: #20256028)
ya arkadaş kınamayalım tamam da şu başlık nedir allah aşkına (bkz: akparti sayesinde millet islamı yaşadı)
türban için protesto yapıyorsunuz akp iktidara geldikten 1 gün sonra protestolar kesiliyor. niye.
benim o rezil. hakikaten düşündümde allah benim belamı versin.

o dar pantolonu, o mükemmel götte gördükten sonra türbanın ne kadar gereksiz, kullanışsız ve rüküş olduğunu bizlere gösteren türbanlıyı alnından öpmeliydik. hatta ne istiyorsa ona oracıkta vermeliydik.
bu başlık bir zamanlar okullardan yaka paça atılan baş örtülü kızlarımız sebebiyle açılmış bir başlıktır o olaylar olmasaydı baş örtüsüne dil ve el uzatılmasaydı heralde bu tip başlıklar açılmaz dı .

nasıl zıkkım kısıtlaması gelince zıkkım severler hava sıçrayı başlık açmaya sarıldılar aynı .

ikiside özgürlük kısıtlamasından .

sen birinin günahına girersen başkasıda gelir senin günahına girer etme bulma dünyası diyoruz buna .

yani ne ekersek onu biçeriz gocunmaca yok .

cami kapatmaları amacının dışında kullanmaları söylememe gerek yok sanırım ?

bunlar inanç özgürlüğe yapılan hain saldırılardır özgürlük budalaları o zamanlar seslerini çıkarmıyorlardı neden ? çünkü kısıtlanan onların özgürlüğü değil di !

hee şimdi benim ögürlüğüm kısıtlanıyor derse de yapacak bir şey yok her şey karşılıklı kimsenin yaptığı yanına kar kalmıyor öyle değil mi paşazadeler ?