bugün

Danimarka, Suriyeli göçmenler için, " Artık güneşli Suriye' ye dönebilirsiniz. Ülkenizin size ihtiyacı var" yazılı pankartları, ülkenin dört bir yanına astı.

Ayrıca, Suriye' nın başkenti Şam' ı, güvenli bölge olduğunu gerekçe göstererek, Suriye'li göçmenlerin oturma izinlerini iptal etmeye başladı.

Misafir olmanın da bir haddi hududu olmalı tabii ki.
Şahsen ben mutmain oldum!

görsel
Danimarka adamdır gerisi yalandır.

Nokta.
Suriyeliler hemen dinleyip dönerler. Evet.
Bence bu kibarlıktan dolayı teklifi geri çevirmezler.
Olsa olsa, 300-400 kişi kadar göçmeni kabul eden Danimarka' nın, nazikçe, " hadeee artık, evli evine, köylü köyüne" çağrısıdır.

Haklı ve yerinde bir çağrıdır.
Misafirligin de bir süresi var demek.danimarka gibi refah seviyesi yüksek bir ülkede bunu yapıyorsa Kesin bir problem yaşanmıştır.
köylü köyüne demiştir.
Sen Suriyeli olsan savaş bitse de dogdugun ülkeye doner misin Danimarkalı? Zannetmiyorum.
Ha ben Suriyeli olsam dönerim, hatta en başta danimarkaya gitmem bile, lubnana gidenlere filan katılırım hatta ve hatta Brunei ve Endonezya zorlarim. Bi kere peygamberime terbiyesizliği savunmuş ülke, ALLAH tan korkarım.

Eklenyusum: zamanında ingiltereye gittim ve de döndüm, hiiiççç saldirma sözlük ergeni.
islam da bile misafirlik 3 gündür. bu üreme hızıyla yakında ülkemizde azınlık olacaz.

tamam savaş mağduru olabilirsin ama işin boyutu başka tarafa gidiyor. hiç müslüman müslümana zarar verir hakkına girer mi ?

bakın yunana firar ederken bize sövüyorlardı ne oldu elin yonanı biz gibi merhametlimi davrandı.
Doğru ve haklı çağrıdır.
nasip olur mu sanmam ama keşke be diyor insan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar