bugün

salçası fazla kaçmış olan bir yemekten çok fazla tükkettikten sonra yapılan büyük dışkı rengindedir. dökme kalıp dandik plastikten yapıldığından terliğin her kısmı çapaklıdır. pazarlarda çok ucuza satıldığından yurdum insanı bu terliği tuvaletlerinde görmeye alışmıştır.
genelde ya 46 numara olur ayak içinde kaybolur ya da 36 numara olur üzerine basılıp kullanılır. anne kişisi banyoyu tuvaleti yıkar.içleri gölcük halinde ıslak kalır.
kanser eder adamı kanser!

(bkz: kanserojen madde)****
(bkz: crocs)
genelde öğrenci evlerinde tercih edilir.
askerin terliğidir. zira sürekli kaybolmasından ve atılmasından dolayı çokça tercih edilir.
asbest maddesinden yaplıdığından sağlığa zararlıdır. sonunuz kanser!
Icine su kactigi gec farkedildiginde ben bu dunyaya niye geldim dedirten terlik tipidir.
banyolarda sıklıkla görülebilecek terliklerden. tutup da kimse "orjinal tuvalet terliği" almadığı için, kalitesine bakılmayan terliktir.
ucuz olduğundan dolayı düşük gelirli vatandaşların tercihen kullandıkları tuvalet terliği.
bir de bunun bir kenarı kopmuş bastıkça vıck vıck ses çıkaran versiyonu vardır.
sürekli tuvaletlerde kullanıldığı için insan algısına tiksintili bir etkisi vardır. şahsen bok görmüş kadar tiksinirim o terlikten.
kahve rengi üstü delikli tuvalet terliğidir. sarı hardal rengi de mevcuttur.
banyodan sonra islak ayakla giyildigi taktirde, her harekette viccik viccik ses cikmasi kesin.