güzel ülkemde değişik bir intihar vakasıdır.

elemanın biri dal taşak halde metrobüsün önüne atlar ve olaylar gelişir. *

http://www.youtube.com/watch?v=wHJKXBs67Nw
uçar tekmeyi yemiş embesil adamdır.

ne biçim ülke olduk amk.
Modern chplinin intihar biçimi işte.

Ya sabr.
atlayan abiye dalan adamın psikolojisi de tam değil yalnız.
yine ne kadar gerizekalı bir insan güruhuna sahip olduğumuzu gösterir olay olmuştur..

intihara kalkışanı dövmeye kalkan mı dersin..

chp'li diye havlayan köpek mi dersin..

pes..
adam atlamış tamam sıkıntılı belli de uçan tekme atıp beyinsiz kim acaba?

uçan tekme ne alaka amk?
Adam metrobüsün altında kalmadıgından degil de yedigi tekmeden ölecek aq.
Süper Ahlaklının biri tekme atmıştır.
Lan belli ki psikolojik sorunları var adamın. Zaten yakalamışlar, etrafını sarmışlar, ne vuruyorsun?
otobüslerde etekli kadınlara tekme atan ayılarla aynı tür işte.
Taşak yerine daşşak denildiğinde samimiliğin hat safhada artacağına inandığım vesvese.
Hadi intihar edeceksin anladıkta ulan neden soyunursun ey cehapeli?

modernlik bu değil.
Ulan hepsini boşverin de izlemek için durup trafiği kitleyen embesillere ne demeli. Ben de dururdum muhtemelen ama sonuçta sövülmeyi hak etmiş olurdum swh. Hay amk ya iyi güldüm.

Edit: o tekme atan dangalağı da ayrıca sikeyim.
Muhtemel mükerrer eylem.

Yakın zaman da farklı bir kaç yerde aynı olayı duydum.
Yakalayabildiklerinde psikiyatriye götürüyorlar.

Amacı intihar mı bilmiyorum. Fakat anlatmak istediği bir derdi olduğu kesin.

Görmeli
Dinlemeli
Yardım etmeli.
ruhsal bozukluk durumu ihtimali yüksek.Aklı başında kim kendini böyle rezil eder.Bunu iyi tespit etmek gerekir.Hemen apar topar dalmak yanlış.
kafayı yediğimizin resmidir.
görsel
biri de uçan tekme atıyor. ağlasam mı gülsem mi bilemedim.
intihara tesebbüs etmesi degil dayak yemesine sebep olan, ciplak bir sekilde bunu denemesi.

Durup izleyen bütün herkes sucsuz adam ciplak diye hatali duruma düsmüs yemis dayagi.
yesil yaninca 3 saniye gec ciksan kornaya abanan adamlar ciplak insan görünce cit cikmadan durup izliyor iste.
bir insanin intihar etmek istemesini normal karsilayabiliriz. ama bunu ciplak yapiyor olmasi olayi ilginc hale getiriyor.
adamin amaci dikkat cekmek ve görünen o ki basarmis. Gercekten ölmek isteseydi bunu kiyafetleriyle de deneyebilirdi.

benim gücüm kalmadi artik akil erdirmeye.
yarin yeni bir ilginc vakada görüsmek üzere.
tımarhanenin içinde yaşamaya çalıştığımızın en büyük kanıtlarından bir tanesi.

toplum olarak psikolojimiz o kadar bozuk ki çıplak şekilde kendini metrobüsün altına atan, "niye ölmedin be pezevenk!" dercesine onu tekmeleyen, sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam eden insanlarla dolu memleket.

geçen yıl haziran seçimlerinde, eğer akp tek başına iktidar olamazsa bağcılar sokaklarında çırılçıplak koşacağım demiştim. ilk seçimden sonuç çıkmayınca arkadaşlarım epey baskı yapmıştı. tabi yapmamıştım. koalisyon hükümeti ihtimali düşünce de arkadaşlarım hayal kırıklığına uğramıştı ben çıplak koşmayacağım diye. *
neyse. konuya geleyim. ülkenin şu durumda olmasının genel olarak sebebi gergin siyasi ortam, sonrasında ortaya çıkan ekonomik sorunlar ve geçim sıkıntısı. bu şartlar altında insanların sağlıklı olmasını beklemek de biraz abes.

edit: imla.
Memleket sıkıntı kaynıyor. Fırsatım olsada gitsem buralardan.
bunlardan bolca göreceksiniz, ülkede yaşamak tam bilinmeyenli denklem.
ŞEREFSiZ TEKMESi YEMiŞ. muhtemelen akli meleklerinde sıkıntı var gibi.
Belli ki adam iyi değil, anadan üryan kendini sokağa atıp, metrobüsün altına yerleşmeye çalıştığına göre iyi değil değil mi? Bunda hemfikiriz. Şifalar diliyoruz.
Ya tekme savurucuya ne demeli?!?!
Bre gafil, bre andaval!!!
Meczupa tekme atacak gücünü ve beynini keşke, aynı metrobüste şort giyen kıza tekme savuran embesile savursaydın da, görseydik erkekliğini, alkışlasaydık, kahramanımız oluverseydin!!!
Kavanoz pehlivanlar siziiii!!!!
keşke o tekme atan şerefsiz ölse dediğim olay.
intihar edersin anlarım da çıplaklık niye ? insanlar bu adamın cinsel organını görmek zorunda mı ? hem siktir git efendi gibi erkek gibi atla bir yerden niye metrobüsteki insanların canlarını tehlikeye atıyorsun ? tekme atan adama giydireceğinize önce bunları sorgulayın.
adam giderayak mal beyanında bulunmuş.
Bununla dalga geçenler bu adamdan daha beyinsizdir.