bugün

Bu kızı erik gibi kütür kütür yemişlerdir fikriyatı
(bkz: az ellenmiş kız bulup evlenmek)
14 yaşındaki kızlara sulanmak istemiyorsanız gereklidir.
normaldir.
Ilk sevgililerinizle evlenin o halde ve kiz kardeslerinizi de dusunerek empati yapin, amaciniz her daim ciddiyet olsun lakin bir baska cinsel icerikli, yabanci kiz hayrani basliklarda salya akitmayin, bazi insanlarin hakikaten korteksi atrofik kalmis.
erkeğin hissiyatına bağlıdır. ama tabii ki erkeğin ilk sevgilisi olması kötü olabilir. ya da zor olur. kızın hiç bahsetmemesi önemli aynı zamanda. var öyle orospular çünkü. eski sevgilim şöyleydi böyleydi diyen kızı anında ayrılacaksın. hemen ama cümlesi bitmeden.
Toplumdaki en salak anlayistir. Erkekler istedigini yapar ama kiz yapinca en ufak biseyde adi cikar on yargilari batsin!
insanın gelişmiş bir hayvan olduğuna dair bir çok işaretlerden sadece birisidir.
şu deveci kendine göre bi dişi deve bulsada kurtarsak karı kız paylaşımlarından diye cevap verebileceğim tümce.
Kadını amdan götten ibaret gören sikkafalı şuuraltının dışavurumu. Tedavisi mümkün olmayan ruh hastalığı.
Bahsettigin kız çorap değiştirir gibi sevgili değiştirmiştir tamam anlarım. Ama bir kız da sevebiliyor hani insan, sonra karşısındaki yan cizebiliyor, anlaşamayabiliyorlar ve doğru olanı yapıp yollarını ayırıyorlar. Sevgilinle ılla ki yattığın kalktığın anlamına gelmiyor. Bende isterdim ilk sevgilim eşim olsun ama olmadı. Kısmetim ikinciyeymis demek ki. Yediniz ulen bilincaltimizi! Şimdi ben karalar mi bağlayayim. Senin önceden manitan vardı kim bilir neler yaptın diye bir yaklaşımi olan adam hiç gelmesin zaten.
normal olandır. mesele ruhun kaşar olmamasıdır.
gayet doğaldır. daha önce sevgilisi olmuş erkekle ciddi düşünülüyor da kızla neden ciddi düşünülmesin.
normal bir seydir bu. sonucta herkes gecmisini silebilir.
Gavatliktir. o kız senden öncekine de sana söyledigini söyledi adeta değersizlestirdi. mide bulandırici.
Godoşluk alameti.
olağan bir düşüncedir.şansı bol olsundur.