bugün

anlamı:siktir git
Ayrılmak isteyen kişinin sevgiliyi defetmek için kullandığı fix söylemlerden biri.
bunu söyleyen kişinin aslında bağlanacağı falan yoktur, sadece bahanedir. defol git'in kibar ve incitmeden söylenmeye çalışan versiyonudur.
gerçek manasında da kullanılasıdır.
cok mantıklıdır.Artık bağlanmanın saçma olucagı elde var 0 a donusecegınden emın olan kişinin sarfedecegı cumle.
(bkz: gitme demedim baglanmaktan korkarsin diye)
kız yada erkek olsun karsı tarafın niyetnin öylesine oldugunu belli eden tümcedir..
(bkz: vur-kaç taktiği)
(bkz: seviştik ve herşey bitti)
(bkz: kısır dongu)
(bkz: eee)
sevişirken söylenen bir sözdür sevgili elini kolunu bağlar kadınlar bunu çok sever çünkü tabi sevgili normalse sonra kadını çok bağlayınca kadın e böyle duramam bi an önce sevişelim daha fazla bağlanmadan bitsin der e çözmesi de var
hayattan, sevgıden, asktan, ılıskıden ve ılıskının getırdıgı sorumluluktan kacmak ısteyen korkak insanların soyleyebılecegı tümcedir..
- daha fazla baglanmadan bitsin bence , çöz şu ipleri
- eh be! şurda bir temel içgüdü fantazisi yaptırmadın yaaa!!!
ya ben sana alışamadım, ne bileyim spor bi araban yok, işte çok yakışıklı da degilsin ben seni napim? bir tuhaf böyle ucube gibi bişeysin anlamı yatar altın da çoğu zaman.
(bkz: git kendini çok sevdirmeden)
(bkz: bence de)
başka biriyle sevişmeyi çoktan kafasına koymuş kişinin söyleyeceği,karşı tarafta ruhsal çöküntü oluşturabilecek, tahrip gücü yüksek cümle.
komşunun limitli wireless bağlantısından 7 film,3 albüm,1 e-book indirdikten sonra söylenen söz.
kopuk ilişkilerde söylenen sözdür. cesaretsizliktir.
(bkz: ben senin hayatından gittim oğlum, hadi yerime koy birini koyabilirsen)
1. meali; vermedin, bitsin.
2. meali; verdin, bitsin.
ümitsiz ama aşka dönüşmesi muhtemel ilişkilerin ilerde acı vereceği düşünülerek ileri götürülmemesi kararıdır. kısa süreli bi acıya sebebiyet verir, ama zamanla geçer. çok zaman mantıklı bir karar olarak düşünülebilir ama aşkın peşinde koşmak ta cesaret işi değil midir zaten.
hatta hiç başlamadan bitsin, evet.. bu kadar.. nokta.
- uzun süreli ilişkiler bana göre değil...
(bkz: sıkıldım senden)
(bkz: bana göre değilsin)