bugün

hangisidir sorunsalı.
http://anket.uludagsozluk.com/s/10747/
türklerin olmadığı über anket.
türkiye nerede?

türkiye'ye torpil geçilmiş hehe.
Öşek sevgileriyle tanınır.
ingilizler. iskandinav ve slav kadınları bin basar bu anglo saksonlara.

Edit: istisnalar olabilir tabii.
hayatında hiç aborjin görmemiş anketör önermesidir.

genelleme olarak hintli ve çinliler çok güzel olmasa da, dünya güzellik yarışmalarında 1. seçilen mensupları vardır.
güzeli hakikaten güzeldir.
Vallah hintler yazılmış ama ben hintlerden hoşlanan cok karı taniyom(almanyada yaşiyorum bu arada). Biraz sacma bir anket olmuş bence. Biraz subjektif adaylar yazilmiş.
Dostum kürt şıkkını koysaydın iyi olurdu.
hintliler.
Amerikalılar ve yahudiler.
allah'ın gücüne gitmesin hintliler.
Türkler ve araplar.
araplar, çinliler, hintliler, malum ırkın erkekleri.
malum ırk
konuşmaları, kendileri , tipleri , kültürleri kısaca herşeyi çirkin olan ırktır.
ingiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, birçok kritere dayanılarak yapılan ankette ingiliz kadınlar neredeyse her alanda en düşük puanları aldı. Çok hızlı içen, geğiren, korkunç bir şekilde giyinen ingiliz kadınları, ankete katılanlar tarafından ‘kadınlara uyan davranışlar göstermeyen’ ve ‘aşırı kilolu’ olarak yorumlandı.
Kolombiyalılar'ın da aday olabileceği ünvan. Kolombiyali ve Hintli erkeklerle kimse kapışamaz.
ermenilerdir.
ermeniler ve hintli'ler. çirkinlikten ziyade gözüme temiz görünmezler.
kara tenli milletller genel olarak çirkin görünüyorlar.
dış güzellik olarak bilemeyeceğim de, yeme içme olarak çin ve hintler'in büyük kısmı.
gözlemlediğim kadarıyla çirkin millet neredeyse yok farkettiyseniz her milletten oyuncu var çirkin olsalar oynatırlar mı.
Vietnamlılara kullanıyorum oyumu.
1. Hintliler
2. Suriler
3. Malum Irk
hintlilere oy bastığım ankettir. türklere oy basan 11 kişinin zaten kim oldukları bellidir.
Çirkin insan yoktur , herkesin bir alıcısı vardır.