1. 1.
  internet sitesine upload ve download yapabilmek için kullanılabilecek gayet kullanışlı bir ftp programı.
  1 ... devedikeni
 2. 2.
  ftp serverlarına kullanıcı adı ve şifresiyle o kullanıcıya tahsis edilen alana bağlanmayı sağlayan ve dosyaları upload yapmaya yarayan program. çok basit bir arabirimi olması sebebiyle en tercih edilen ftp programıdır.
  ... laz pacino
 3. 3.
  uludag sozluk'un ftp server'ı ile ilişkisi bulunan tek ftp programı. helalidir. başka programlar bir kerem olsun ping bile atmadılar.
  1 ... vodafone
 4. 4.
  çok kolay kullanıma sahip gönderdiğiniz ve indirdiğiniz dosyaları sıraya sokup tek tek işlemin yüzde kaçının tamamlandığını gösteren ftp programı. en güzel tarafı da browser kısmı ile dosya gönderen kısmının birbirinden bağımsız çlışması. yani siz bir ftp sitesinde gezip istediğiniz dosyayı tıklıyor ve programı kapatıyorsunuz ancak programın dosya transfer kısmı indirmeye devam ediyor. bu da doğal olarak bilgisayarı daha az yoruyor. gerçekten harika bir program ftpde başkasını kullanmaya gerek yok.
  ... eurasia
 5. 5.
  Cuteftm 8 versiyonunda sol brovser ile sağ taraftaki server penceresi kordineli hareket etmekte. misal bilgisayarınızda root'tasınız ve ürünler klasörünün içine girdiniz, server'ınız da sizinle birlikte hareket ederek ürünler klasörüne girmekte ki bu gayet iş gören bir özellik.
  1 ... rs ne la
 6. 6.
  türk kullanıcıları arasında en popüler olan ftp programı, iyidir.
  1 ... ilgicekicinik
 7. 7.
  bilgisayara fazla ağır gelen bir programdır. firefox kullanan semi-pro webmaster'lara naçizane önerim fireftp eklentisidir.
  ... onurude