bugün

marmaray recep tayyip erdoğan'ın babasının parasıyla yapılmadığı için normal bir eylemdir.

siz de bunu eşşek gibi kabul edin. ve atatürk nefretinizi alıp gidin.

ş'ler bastıra bastıra.
Ne olursa olsun yapılmış bir hizmeti sırf yapan kesimin siyasi ideolojisi için eleştirmek mantıksızlıktır. Yapmışlar işte senin benim paramlada olsa yapılmış. Doğru yapıldığı zaman taktir edin ki yanlışlarında eleştirdiğinizde ciddiye alınsın. Her şeyde muhalefet olunmaz kemalistlerin en büyük düşmanı yine kemalistler. Sen her şeye zıplayıp tüüü kaka dersen yarın doğru söylediğinde de bu adam sürekli ötüyor zaten derler.
saçma sapan önerme.
ateist olan (bkz: nikola tesla)nın bulduğu elektriği kullan, ortodoks olan (bkz: vinton cerf)in bulduğu interneti kullan, ateist olan (bkz: bill gates)in yazdığı windows'u kullanıp buraya enrty gir ironinin dibine vur. bütün bunlardan sonra eğer biraz inancın(!) varsa klavyeyi yavaşça yere bırakır ebedi istirahate yol tutarsın..

bana hep bunu yazdıracaksınız di mi?
"Hizmeti kimin parasıyla yaptılar? tabi binicem. tayyip kendi cebinden 1 kuruş vermiş mi acaba?" geldi ilk benim aklıma başlığı okuyunca.
marmaray ne ak partinin nede başka bir partinin nede bir zümrenin değildir. ak partinin emeği binali yıldırımın emeği çok fazladır, başbakanın emeği üstüne titizlikle eğilmesi takdire şayandır ama ak partinin değildir. zaten ak partililerinde böyle bir iddiası yoktur olamaz.
kutlamalara cumhurbaşkanı abdullah gül katılacak, dolayısıyla tören alanındaki sancağa cumhurbaşkanının orda bulunduğuna ve marmarayın türkiyenin ortak projesi olduğunu ispat adına cumhurbaşkanlığı forsu çekilecektir.
eğer ak parti bu projeyi tek başına sahiplendiğini iddia etseydi töreni başbakanlık düzenlerdi.
sultan abdulhamitten başbakan recep tayyip erdoğana kadar emeği geçenlerden hayatta olan herkese teşekkürler hayatını kaybedenlerede binlerce rahmet.