bugün

Saygıyı saygısızdan öğrendiği içindir...

Saygı isteyen saygı gösterir.
Kazım demek lazım. Hıyarlı baba olanından.
recep demekten farklı değildir. ikisi de denebilir. tabi adını değiştirmediyse...

http://video.uludagsozluk.com/v/rumeli71-117981/
Haha size ne istediğimizi deriz. Ha bu arada Kendisi kim oluyor
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)

Hayret kimse yazmamis daha.
sevmediğim bir tabirdir. tayyare demeyi genelde daha tercih ederim.
Kimin cumhurbaskaniysa ondan saygi beklesin. O bildigimiz cumhurbaskanlarina benzemiyor cunku.
(bkz: la adamin adi degilmi tayyip) tobe bismillah onu da mi değiştirdi. ilahi tayyip bi yerinde durmuyorsun dediğim cumhurbaşkanımsi.
rte hala cumhurbaşkanıyken askere gidecek olanlar, sıralı komutanları sayarken sike sike en son komutan olarak "cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan" diyecektir. ben dedim. bırakın cumhurbaşkanımız demeyi, sayın derken bile içim acıdı.
bu adama mı saygı göstereceğizdir:
görsel
ne diyek, birileri gibi yezid mi diyek? adını söylüyoz daha ne istiyosunuz?
Niye diyemeyelim. Mustafa kemal. Dedik Iste. Cumhurbaşkanına da ben tayyip derim zaten. Çünkü adı öyle.ben koymadım.
google görseller'de "hırsız" kelimesini aratırsak, direk karşımıza çıkacak olan şahıstır.
O da bize böyle diyebilir.

görsel
başlığı açan arkadaşın içine düşmekten kaçınamadığı durum...
cumhurbaşkanının adı tayyip olduğu için tayyip denilmesinde sıkıntı yoktur. şayet yalaklık yapmaksa hazreti bile eklenebilir isminin başına.
tayyip.
(bkz: alüü sıfırla bilal)
ne diyelim mahmut mu? diyelim şakir.
emine cumhurbaşkancığım mı diyor acaba ;kafamda deli sorular.
Ben ve benim gibi kendisine muhalif olanlara, meydanlarda, televizyonlarda sürekli "bunlaaarrrr, bunlaaarrr, bunlar terörist " diye bahsettiği için doğal olarak da benim cumhurbaşkanım değildir, benim için akp genel başkanı recep tayyiptir kendisi.
Ben uzun diyorum ara sıra, o sayılıyor mu?
Ne diyem mahmut mu diyem.
Bay Kemal diyor kendisi sanki babasının oğlu sayın kılıçdaroğlu demesi gerek.
hassiktir lan en büyük makam bana istediği gibi hitap edebilirmiş, yürü arabistana amk bedevisi, ben insanım ve haklarım var recep ne babam ne anam, benimle düzgün konuşmayan her kim olurswa olsun karşılığını alır.