bugün

m.united'ımızın pek sevgili şoparı c.ronaldo'ya sözlük insanları tarafından yazılan mektuptur. buradan ronaldo'ya öğütler nasihatlar verebiliriz arkadaslar, bir kamu hizmeti olarak sizlere bu fırsatı vermek istedim. benden once kimsenin aklına gelmedi mi bu herife mektup yazmak ? enteresan doğrusu.

sevgili c.ronaldo,

maçlardan önce masturbasyon yap. erekte olmus vaziyette çıkma sahaya, kötü bir goruntü oluyor. çoluk çocuk izliyor o maçları. ayıp.
Merhaba c. ronaldo.
sefil hayatinda cok buyuk acilara sebep verdin. fena hareketler çekip kalecileri şebek ettin. şimdi kurduğum düzenekte...

yok lan bu olmadı. direkt testereye sardım ben..

ronaldo olm artislik yapma yeter. akıllı ol. adam ol. gerçekçi ol imkansızı iste, adam ol ciğerimi ye (umut sarıkaya).

hadi öptüm.

(mektup sonlarına öptüm gibisinden birşey yazılmazsa olmuyor valla.)
(bkz: adam ol canımı ye yapma öyle)
çok çalış, kişiliğini geliştir, messi'den daha iyi ol ...
diyır ronaldo,

arsenal maçında ve diğer maçlarda yaptığın gol sevinçlerine kıl oluyorum.. belki dünyanın en iyisisin- ki bence değilsin - ama adam değilsin. he bu arada senin gibi gençleri usbgl' de de görmek isteriz. yiyosa...

bi' de son olarak; imitasyonsun olm sen!

hadi şimdi kaybol. sonra da akıllı ol.
amansız ol lan.
sevgili cristiano..

adam ol lan iki dakika. tamam iyi topçusun da yapan var yapamayan var onları olm. ayrıca solaryumu azalt, çingeneye benziyosun böyle. real'e de gitme, kal alex'in yanında uslu uslu.

hadi balım öperim.

Not: finalde gol bekliyorum senden. darılırım valla.
messi'den iyi olduğunu göster çoluk çocuğa.
selam mrs ronaldo
biraz daha akıllı oyna takımda tek kendin varmış gibi davranma biraz daha paylaşımcı ol adam ol insan ol .
sevgili cristiano,

kırmızı kramponlarına hastayım. bana onlardan bir tane yollar mısın? 36sı olursa sevinirim. bu arada saçlarını da öyle yalatma artık. iğrenç gözüküyosun.

sevgilerle nil!
pey kiymetli ronaldo,

ilk macinda seni televizyondan dahi izleme firsatim olmamisti...
arkadasima sormustum seni ronaldo diye birini almis manchester nasil oynuyor diye
fena degil cevabini almistim.
seni ilk izleme firsati buldugumda harlem'den birilerinin yesil sahalara indigini dusunmustum.
sen de itiraf et ki sadece kendin icin oynuyordun, butun dunya bir an evvel once bu 18 yasindaki cocugu tanimaliydi.
Hala kendin icin oynuyorsun be roni...
sadece insanlarin gozunu boyamayi ogrendin
sen sen ol futbolunu seven insanlarin sayisi tipini seven insanlarin sayisinin en az iki kati olsun
artik mutevazilikle tanismanin zamani geldi...
bu konuda henry ile keske o gitmeden biraz konusma sansin olsaydi ama bosver zaten senin icinde real'a gidecek diyorlar eger gercekten gidersen ispanya'da bol bol konusursun onunla ha bir de messi var orada ondan da ogrenecegin cok sey var
real'a sadece eger cocukluk hayalinse git degilse ne kadar para verirlerse versinler gitme, buradaki konumundan daha iyisi olabilir mi?
kendine de dikkat et fazla kosup terleme
dostun whitechocolate
old trafford var ya...
(bkz: anladin sen onu)*
sevgili cristiano ronaldo dos santos aveiro,

kalıbını, havanı, tribini, anlamsız gerilmelerini sikerim. adam ol.

sevgilerimle,
volkanat
uludağ sözlük ikinci nesil yazarı
güncel Önemli Başlıklar