bugün

Rus topmodel sevgilisi Irina Shayk'la birlikte tatil için Maldivler'i tercih eden ve günlüğü 50 bin eurodan küçük bir ada kiralayan Cristiano Ronaldo, aşk adasında sevgilisiyle son derece sıcak görüntüler sergilemiş.
Vay anasına be. Para olunca fantezi dünyası da genişliyor insanoğlunun.
ronaldo türk olsaydı linç edilme nedeni olurdu.
50 bin eurosu olduğunun göstergesidir.
(bkz: kronaldo)
Bizimki bir sinema kapattı 3 ay manşetlerden inmedi. ve beyni zorlayan türlü yakıştırmalarla. bunu ülkemizde oynayan bir futbolcu yapsaydı maça tribündeki yurdum insanın bu konu üzerindeki değişik tezahürat ve yorumlarını dinlemek için bilet parası öderdim.
250 grama günde 50 bin euro vermektir.
(bkz: görmemişin oğlu olmuş tutmuş çükünü koparmış)
asıl şaşırtıcı olan bir adanın 50 bin euroluk makul sayılabilecek bir kirası olması.

not: bak ada için dedim yanlış anlaşılmasın.
messi yapsaydı ne kıro olurdu, ne de apaçi. romantik çocuk denilirdi muhtemelen.
kimse yapmam demesin kardeşim. öyle hatun olucak * ada kiralıyabilecek paran olacak * sonra gidip antalyada herşey dahil otelde mi kalacaksınız. şunu itiraf edelim ey sözlükçüler, herif apaçi falan ama, para bok gibi ayrıca amdan ama atlıyor. **
kaç günlük kiralamış? 50 bin euro çarpı kaç?

hayır, her ortalama türk gibi ne kadar kâr edildiğini hesaplayacağım da.*
(bkz: sex adası)
görgüsüzlüktür .

paparazziden kaçmaya çalışıyorsun anlarım ama yine de yakalanıyorsun e ne anladım ben bu işten ?
(bkz: ada kapatmak)
50 bin euro mu yuhhhh.

(bkz: ada ben ayrılmak istiyorum)
(bkz: endüstriyel futbol)
parasının fazla geldiğinin göstergesidir.
(bkz: para var huzur var)
beckham ın karısına doğum gününde hediye olarak adayı komple satın aldığını hatırlarsak pek de şaşılmayacak durum.