bugün

her antrenmana 1 saat erken giden futbolcu, trafiğin nasıl olacağı bilinmez her şey olabilir erken çıkmak lazım diyebilecek kadar profesyonel. sanki bir idmana geç kalsan ne olur ki!

muhtemelen de bir saat geç çıkıyordur. bunu da keyfi yaptığını düşünmüyorum, her gün kendine frikik, sürat, dayanıklılık gibi özel programlar uyguladığına eminim.
Kupa finalinde atletico ya mükemmel bir kafa golü atmış futbolcu. Bu adam dünyanın en iyi kafa vuran futbolcusu. Kornerde mesut a resmen kafama yolla gol atacağım diye işaret etti. Sadece hücum anlamında değil , savunmada da harika kafa vuruyor. Kornerlerde Tuttuğu oyuncuya kafa vurdurmuyor.
Yaptigi kendisine yakismamistir.
orospu çocuğu bi hakem tarafından haksız yere kırmızı kart gösterilmiş adam gibi adam. evet.
görsel
öyle bir oyuncu ki , real madrid o olmadan sıradan bir takım , kim ne derse desin , tek başına sorumluluk alıp diğerlerini ateşleyen ender oyunculardan , belki de en iyisi , gerek çalımlarıyla gerek duruş , koşuşu ,pozisyona katılışıyla tam bir canavar . messi ile kıyaslanmamalı bile , sonuçta messi dediğiniz basit çalımlar atan , kendine atılan pasları iyi değerlendiren , kendinin attığı pasları iyi değerlendiren takım arkadaşları olan bir oyuncu . çok fark var .
http://www.fanatik.com.tr haberine gore favori takimi olarak besiktasi secmis olaganustu futbolcudur.
* *
(bkz: ronaldo ulan)

--spoiler--

THY, yıldızlara Türkiye’deki favori takımlarını sordu. Real’li Ronaldo Beşiktaş, Messi G.Saray hayranı çıktı.

--spoiler--
Mac olsa da izlesek futbolcusu. Sezonu kupasiz kapatmasina vesile olanlara kokulu opucuklerimi yolluyorum.
real madrid'le 2015''e kadar olan sözleşmesini uzatmamış hatta ciddi ciddi monaca'ya gideceği konuşulmaya başlanmış olan efsane.
giydiği 4 çizgiili adidas değil, k-swiss markalı bir ayakkabıdır.
görsel
şüphesiz dünyanın en komple futbolcusu.o kanat ne hayvan?

http://www.thesun.co.uk/s...in-the-united-states.html
sevenlerinin çoğunun msntığına göre düşünürsek dünyanın en iyi futbolcusu şu olmalı
görsel

haa süper fulbolcudur ama 30 yaşını geçip o tendonlar kasları taşıyamayınca görmek lazım asıl.
tendonların kasları 30 yaşından sonra taşınamayacagını söyleyip +45 yaşında bodybuildig yapan adamların resimleriyle karşılaştırılan dünya 1 numarası.
Gelecek sezon barcelona ya fena döşeyecektir.
Dünyanın en iyi futbolcusudur. Gittiği her takımda ve ligde bunu ispatlayabilir. Mücadeleden ve risk almaktan korkmaz.
isminin tamamını yeni öğrendiğim futbolcu. bizim devre şişman ronaldo, artist ronaldo ve bjkli ronaldo yu bilir.cristiano ronaldo dos santos aveiro da ne....
dünyada en çok kazanan 9. sporcudur. evet.
gelecek sezon tek başına;

neymarlı
messili
iniestalı
xavili

barçaya karşı yanında khedira arbeloa ve benzema gibi odunlarla birlikte savaşacak olan dünyanın breysel olarak en iyi futbolcusu.

her takımda her lig oynar.

kibiri yüzünden sevilmez ama vergi kaçırmaz sosyal hayyatta yaptıklarını çoğu kişi bilir.

ama sahada tam bi terminatör.

madridden kesinlikle gitmesini isteyeceğim en son kişilerdendir. hatta en sonu evet.

messiye karşı hep geride lanse edilmesinin sebebi barçanın en parlak zamanında madride gelerek bu mücadelede var olmasıdır.

kendisine altın top vermemek için her türlü ibnelik yapılır gazeteciler tarafından.

messi barçanın altın çocuğudur çünkü barçada çok yıldız olmamıştır tarihte maradona ronaldinho rivaldo şişko ronaldo dışında.

oysa madridde los galactico döneminde tüm barça tarihindekinden çok yıldız vardır.

yani messiye karşı üstün gösterilemiyor olmasının sebebi de real madriddir. madird barça gibi pohpohlamıyor yıldızını. zaten kulüp doygun yıldızlara.

inanıyorum ki bu sene ancelotti takımı adam gibi kurar da 4 silahşörlere* karşı tek başına durur.
harbi adamdir ya. ve gelecek sezon neymarada verir kutsali Messiyede.

kramponuna kuvvet.
görsel
birçok insanı hala messi kadar etkileyememiş vasat futbolcu.
portekizli yıldız futbolcudur.
dünkü maçta yine bazukayı yollayan futbolcudur. o değil de hak ettiği değer verilmiyor bu adama.
bu futbolcu hakkında bir şeyler yazmak istedim ve gördüm ki adının nasıl yazıldığını bilmiyorum iyi ki google var.

Cristiano Ronaldo: ''Herkesin hayallerini süsleyen bir takım vardır. Benimkisi de Hatayspor.''