bugün

24. saniyede dikkat edilirse kapoera tekniği aslında göstermeliktir, cep telefonu kılıfı olan abi kasketi kendisi ustalıkla çıkartıp sanki kapoera tekmesi, kasketi savurmuş imajı vermektedir. 10 points.
(bkz: taklacı güvercin)
bir 2008 haziran gecesi arkadaşımın bana videoyu atmasıyla gecenin bi körü yarım yarım yarılmama sebep olmuş videodur.

hele o turunculu arkadaş, canımsın. *
bir gari de gari değil.
turunculuya her defasında hayran olduğum video.

lan sen nesin öyle hacı ya.
tek merak ettiğim şey turunculu kişi şimdi ne yapıyor necidir bu adam nasıl bi adamdır, ne zaman izlesem cem özer aklıma gelir, turunculuyu acaip benzetiyorum.
intihar vakkalarını arttıran videodur. tabi belki the ring hesabı da olabilir! insana cinnet geçirtir
milletin aslinda ne kadar ustun bir hosgoru sahibi oldugunu ispatlayan bir videodur. bir kisi cikip ta girismedi ya bunlara, eger tahammul kelimesinin anlami bu degilse nedir, hic bilmiyorum.
en kısa zamanda öğrenip kendi düğünümde oynayacağım danstır. tanrım! o nasıl bir dans! o nasıl bir kareografi!

(bkz: gülmekten ağlatan videolar)
yorumlariyla yaran video.

bitanesini aktariyorum;
"damadin bu dansini gördükten sonra gelin büyük ihtimalle gerdekte vermemistir"
(bkz: 13 yaş ve üzeri için)
(bkz: olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar)
(bkz: şiddet / korku)
turunculunun dansa karışıp vücuduyla dalgalanma hareketi yapması.
en garip tarafıda etraftaki insanların, sahnede olanların hepsi normal birşeymişçesine davranmalarıdır. hiç kimse de demez mi "birader ne iş"?
cahilligime verin yeni izledim. amanin bu ne boyle. her bir eklemi birbirinden bagimsiz hareket eden insanlarin dansi.
şu şu entrydeki linkte verileni en estetik figürleri barındırmaktadır.

(#5501957)
bir youtube efsanesidir. zaman, mekan farketmez ne zaman izlesem kahkahalar atarım. özellikle parende atan adamın arkadaşının şapkasını uçurma sahnesi muhteşemdir.
break dance ın değişik versiyonu.Gerçekten sıradışı.. kayserililer bu kadar hareketliliği sevmezler ama crazy dance in kayseri muhteşem.En sondaki ölüler ambiyansı da süperr
içinde doğu kültürü ile azıcıkta kazakistan oyun havalarından var. değişik bir dans .
ilk gördüğümde sandalyeden düşecek kadar çok gülmüştüm bu videoya. bu nasıl bir vücut senkronizasyonudur, nasıl bir ritm duygusudur anlayamadım. birde ilk danseden şapkalı şişman abinin turunculu gençten geri kalır yanı yok.

kısacası seviyorum lan bu ülkeyi.
beyaz gömlekli adamın başlangıçta yaptıgı hareketlerin yardıgı video.
yoresel bir meditasyon cesidinin sergilendigi videodur.
benzerine sık sık paris ve amsterdam'da yapılan psychedelic trance dance partilerinde rastlayabileceğiniz dans. bu tip partilere katılanlar önce bol miktarda ot, kök, magicmush vs. alıp daha sonra da acayip müzikler eşliğinde sallana sallana anlamsız haraketler eşliğinde dans(!) ederler. aha bu kayseri crazy dance yapanlar da aynı bu kopuk partilerde takılanlara benziyor.
(bkz: kayseri never sleeps)
başında şapka ile oynayan adamı şahin kya benzettiğim gülmekten yerlere yattığım, ara ara sırf çillibom bom bom parçasının yeni yorumu olan müziğini dinlemek için izlediğim video.

http://www.youtube.com/watch?v=rCWmrCh0LWM
kuyudan su çekme hareketi ve sarhoş hareketi ile yarmıştır.

(bkz: yaran yaranlar)