bugün

en: ozlemin bir ust mertebesi. hasret duymak siddetle arzulamak anlami tasir. aspiration ya da desire tam olarak bu crave yi karsilamaz ama idare eder.

yeter bu kadar tanim diyor ve geciyoruz hikayemize. bilmemenin otesinde zor bir seyin olmadigini ogrenmenin guzelligini yasadim son aylarda. guzellik cunku bunu gorebilmek bile guzel. inanin yolunu kaybedip bulamamak hatta binlerce beyaz rengin icerisinden sadece tek kirmizi olmak kadar insani huzursuz eden bir sey bu bilmemek. okumayi sevmezdim sevmem icin farkli olmasi gerekti zira. artik sadece bu kriteri aramiyordum. ne gelirse. her alanda her dilde. ozlem de buradan geliyor. ifade edemiyorsun bu kelimeyi. duyguyla el kol hareketleri ile mimiklerle yok yok olmuyor. miss basit kaliyor zira anlamini yitirmis. daha icten gelen can alici ve hisleri daha fazla harekete gecireni aradim ve iste karsimda crave. bende bu anlattiklarimi uyandirmasa da ozlem i daha yogun anlatabilecegim bir kelime lakin elin gavuru anlar mi o yogunlugu bilemeyiz. hersey bir yana ozel bir baslik bu nazarimda sessiz ve kimsesiz kalmasi gereken.
calvin kleinın bir parfumudur. tercih edilesidir.