bugün

dikkat edin ben evden dışarı çıkmayan biri olarak yakalandıysam siz çok dikkat edin.

sırt ağrısı, mide bulantısı, gezen ağrılar öldürmekten beter ediyor.

geçmiş olsun diyenlerden allah razı olsun.

ama sizi uyarmak için yazdım bunları. ben çekiyorum siz çekmeyin.
(bkz: geçmiş olsun)
Allah sağlık versin,

evden çıkmayan biri olarak yakalandıysan evden çıkmamanın bir kıymeti yok bari çıkıp yakalanalım. en azından hakettik deriz.
Allah şifa versin.
geçmiş olsun.
geçmiş olsun. artık çok sıradan bir şey. allah fatih terim balı versin de 4 günde iyileş.
Benim karantina salı günü bitti. Annem. Pozitif bütün ev halkı negatif. Yemeğini hole koyduk. Biz çıktık o aldı. Ağrısız sızısız septomsuz atlattı. Bir doktor arkadaşım bu hastalık vücuda giren virüs miktarı ile doğru orantılı septomlar gösteriyor. Hijyene dikkat eden yakalansa dahi hafif atlatıyor dedi. Kesin olarak inanıyorum. Hijyen kurallarına dikkat ederseniz yakalansanız dahi çok hafif atlatıyorsunuz. Sadece istatistiğe katkı yapıyorsunuz. Hijyene çok dikkat edin derim.
Herkese geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşaAllah..
geçmiş olsun dostum. iyi tarafından bak bir çok kişide semptom, yani belirti yok. hatlatırsın umarım. dualarımız seninle.
Bugun 5. Gun sanirim. 2 doz asi oldugum icin hicbir belirti yok. Sanki hali sahada kis vakti mac yapmisiz ama mac sonu da orada 2 cay icmisizin sabahindaki o durum var. Hafif bogaz agrisi, burun tikanik, kulak cinliyor falan.
Asi olun. Asi olun. Asi olun.
Bugün itibariyle pozitif teşhis kondu. Verilen ilaçlara başladım. Ateş ve kırgınlık var. Duanızı esirgemeyin.
ateş kötü, geçmiş olsun.
salgın tam gaz devam ediyor, sözlük. bitmedi!

salı gecesi test-çarşamba sonuç: pozitif.

ateş en fazla 37,5 parol alınca düşüyor.

fakat ciddi baş, eklem, kemik ağrısı var. kamyon çarpmış gibiyim tabiri uygun.

halsizlikte var tabi.

yine de ağır bir tablo yok.

en son 3. aşımı 8 ay önce olmuştum. yani aşısız durumdayım. buna rağmen grip gibi falan.

virüs mutasyona uğradı iddiası doğru galiba.
güncel Önemli Başlıklar