bugün

Ara ara gelen sendromdur. Atesim mi var lan benim. Solunumumda sıkıntı mı var lan benim dersiniz. Bir de anksiyete hastasiysaniz allah rahmet eylesin.
yeni bir psikolojik fobi sendrom başka bir şey.
Vallahi dün sabah biraz burnum tıkalı, hafif boğaz yanması ve ses değişikliğiyle uyandım.
Daha önceki gün banyodan sonra bu sene ilk defa saçımı kurutmamıştım.
(Ki böyle bir durum olmasaydı, hastahane yolunu tutardım.)
Evde bir parça yaş zencefil vardı, dün ondan yedim bugün iyiyim.
Her gece aklıma gelen sendrom. Gündüz iyiyim de geceleri bugün ise giderken ve gelirken kaptım mi acaba diye bi sıkıntı oluyor. Aq sokağa çıkma yasağını ne zaman koycaksınız sikecem ya zorla işi biraktircaksiniz bana.
Gidişata bakılacak olursak, corona' dan sıyırsak bile, paranoya illetinden gideceğiz.
Ne huzur kaldı, ne tat tuz, ne muhabbet!
Bende başlamıştır.
47 kiloyum ve bağışıklık sistemim inanılmaz zayıf. Basit gripleri bile en ağır şekilde geçiriyorum.
Ve boğazımın arkasında kan pihtisina benzer koyu renk bi yer var sanırım yara. Biraz da boğazım ağrıyordu
Paranoyak olmayı mi korona olmayı mi seçerdim bilemiyorum.
Güçlü olamayisim bende ölüm korkusuna,daha da beteri yanımdakileri öldürme korkusuna yol açtı.
Bağrımı üşütmüşüm, az baskı hissettim, hafif öksürdüm ve sonra sistem bian dondu.
Kendime gelince yok ya üşüdüm ondan deyip kazak giydim. Normale döndüm.
Ama sokağa çıkınca tırsmakla bişey olmaz arasında gidip geliyorum.
Ulan cok basit ya
Mikrobu elinde taşıyan birinin alacağın o makarnanın paketine değmesi,hapşırması öksürmesi paketin virüsten azıcık da olsa nasibini alması sonucu ne evin ne önlemin kalır. Eve giren her şeyi kapıda yıkamak mi gerek.
ölümden korkan zibidilerin düştüğü sendromdur. eceliniz geldiyse öleceksiniz. cidden çok yazık..
Geceleri pik yapan sendrom. Bilhassa haber kanallarını açınca daha da şiddetleniyor. Hasta gibi hissediyorsunuz.