1. 1.
  risklidir. sıçmamanız lazım, eğer dominant karakter siz olacaksanız yararınızadır. rahat konuşursunuz, gerçekten istediklerinizi daha rahat söylersiniz, gerektiğinde laf sokabilirsiniz. ama eğer çakılırsa kovulabilirsiniz. yani iki ucu boklu deynektir. ya toplantı sonunda herkez elinizi sıkacak ya da götünüzü tekmeliyecektir. hadi bakalım sıkıyosa. bir de bu toplantılar amerikalı'lar ile yapılırsa tam bir meydan muharebesine döner zira herkez hafif alkollüdür.
  3 ... selfless
 2. 2.
  - semih bey daha once calistiginiz yerden neden ayrıldınız ya da cıkarıldınız desem daha mı dogru olur?
  - arkadajım anlatamiyorum galiba bana bu iş lazım, o kadar!
  - güvenlik
  7 ... jakopaydin
 3. 3.
  asiriya kacirmamak sartiyla alkolun verdigi rahatlikla daha yararli bile olabilir.
  6 ... max cavelara
 4. 4.
  mumkun ise aksamdan kalma bir sekilde gidilmesi gerekmektedir. malum bir cevirmeye ebelenirse kisi toplantiya bile gidemez.
  2 ... mulayim
 5. 5.
  mevcut stres ve gerginliği alacağı için kesinlikle desteklediğim olaydır.
  2 ... lynx
 6. 6.
  önemsiz bir toplantıya aşırı alkollü gitmeye göre daha kurtarılabilir bir durumdur.önemsiz de olsa toplantı toplantıdır.
  1 ... erdem andac
 7. 7.
  insan üzerindeki stresin gidiceğini düşünüp gerçekleştirilem eylemdir. yanlıştır. sadece beyinde stresi azaltmak için aracı kullanmaktır. toplantıdaki insanlara yanlış izlenim verebilecek kötü bir olaydır.
  1 ... kovarock
 8. 8.
  iyidir iyi , toplantıya farklı bir renk ve bakıs acısı gelir. *
  ... şenlik
 9. 9.
  can alıcı noktayı tekrar belirtmek gerekir ki bu da hafif alkollü olmaktır. toplantının şahıs açısından fazla ehemmiyet taşıması sebebiyle hafif alkol alması hem stresini atmasına, hem de tasarladığı düşünceleri belirtmesine yardımcı olacaktır.
  ... purplepain
 10. 10.
  en temizi iki bardak tekila yuvarlayıp gitmekdir, ağız kokusu denilen olay olmaz, yani alkollü olduğunuzu kimse anlamaz, ayrıca iki bardak tekila insanı istediği kıvama getirir (yeni başlayanlar için tabi) kelimeler ağzınızdan net çıkar, ne istediği belli bu adam dedirtebilirsiniz, işe yararsa, bana da bir şişe alırsınız artık, özel mesajları bekliyorum.
  ... cehennem tanrisi