bugün

Kendi isteğiyle koyduğu fotoğrafı bile sildirmişsiniz. Toplum baskısı böyle bir şey işte ama dediğim gibi yanlış yerdesiniz ve yanlış kişiyi linç ediyorsunuz. Kendisi bile bile ilgi çekme çabasında olsa bile -ki öyle bir şey yapmamakta- yine de yanlış kişiyle uğraşıyor olurdunuz.

Bu şeye benziyor. Televizyonda oynayan evlilik programlarına küfür eden insanlara. Onlar da yanlış yerde mesela. Asıl sıkıntı o programları izleyen zihniyette.

Son verdiğim örnek yazarın bile bile ilgi çekme çabası olduğunu varsaydığımızda daha mantıklı olacak benzetmek adına.
Beyler onu bunu bırakın da bu fener ne iş ahmethanla başladı ?
Haksız bir lince uğrayan yazar. Evet.
Boşuna kızın canını darladınız.
ne kadar bos adamlarsiniz la...
olum noldu lan iki gündür sol frameden düşmüyor bu başlık.

kadın yazıyor, oyluyorlarsa o ne yapsın? ben de okuyorum ama oylamıyorum.
yani harbiden şimdi yazdığı iki kelimelik entry onlarca oy aldıysa o neden suçlu? ben burayı kaçırdım açıkçası.

t:yazıyor, kendi halinde.
Jetaim gibi bir yazar hemen destek vermiş. Kendisi en son sözlük kızlarına sırayla gel izmire yatalım diyordu. Kadın yazarı görünce hemen desteğini vermiş.

Cocoon bebeğim jetaim'i sakın ciddiye alma.

Destek verenlere baktım da puppet gibi bir başka kadın avcısını da gördüm. Aman diyeyim cocoon buna da dikkat et.

Bir kadın yazar olarak ben yanındayım. Entrylerine baktım ve dikkat çekmek için çaban olmadığını gördüm.

Artı oy için yaşayacak birisine benzemiyorsun. Buradaki delileri ciddiye alma. Sildir bu nickini ve yeni nickle gel devam et bence.

Sana nickaltından sözde destek veren erkeklere de dikkatli ol arkadaşım.
Lan olum burda eglence var, yemisim lincini. Millet samataya bakar, olayin ehemmiyetine degil.
Ne var yani "yoruldum" yazdiysa. Belki de cidden yorulmustuasddffg.
Tam duzgun yazacam, bi gulme geliyor mk.
Biz isin mizahi kismiyla ilgileniyoruz sayin cocoon. Sen de bunlari takmayip, geyige vurabilseydin bu denli icerlemezdin.
Takmayacaksin, sonra adin aha boyle ilgi budalasina da cikar, kezbana da cikar, sahtekara da cikar.
Sonuc olarak:
(bkz: arkadaşlar yoruldum)
Basligi yoksa acmaya gidicem o bkzin. Evet.
Hakkında bu kadar çok entry girilince öldü zannettiğim yazar. Neyse ki hala nefes alıyor.

Sevişelim mi ❤️

Beybi!
Sabah ilk gördüğümde gülmüştüm ama şuan üzülüyorum olanlara. Zaten burada hep nereye çamur atılsa hep onu B.klarlar. Alt tarafı artı oy ne olacak günün en beğenilen entryleri onun olsa ne olacak.
Sadece biraz düşünün karşınızdaki de insan onunda hisleri var üzüntü, kırgınlık gibi yapmayın bunu. O kişi sizin için bir anlamı olmayabilir ama onunda bir hayatı var.
Neden gündeme gelir ki bu konu?

Dişi olduğu için fazla oylama almış işte?

Ya da o oyladığı için onu oyladılar

Profil fotoğrafında dişi fotoğrafı olması +10 oy zaten.

Kalp kırmaya gerek yoktu bence.
Hepiniz kafayı yemissiniz.
Bunca kalitesiz insanin evli pisliğin orospunun olduğu yönetimin berbat olduğu yerde buldunuz bir kişi vur dur.

Cidden çok acınacak haldesiniz.
Uzun yazmaya bile değmez.
eski nickinden taniyorum sanki bu yazari dedigim yazar. ifsaya gerek yok ama bence o evet.
görsel
yazılanları okudum , üç beş kişi haricinde eleştiren yok . tuhaf olan onlarca insanın hatta çoğu sözlük kızının "kız olduğu için linçe uğruyor tepkisi " . böyle linç mi olur amk , 5 kişi eleştirdi , 10 kişi savundu, büyük çoğunluk olan kalanı da goy goy. sanki çarmıha gerilmiş gibi tuhaf duyarlar kasmasanız emin olun o eleştiren 5 kişiden 3 ü zaten pişman olur siler. diğer 2 si de zaten genel itibarı ile ergen siniri olan tiplerdir , herkese saydırır.

biraz mantık pls.
(bkz: o kim amk)
bugün yorulup yorulmadığını merak ettiğim yazar.
hayır ona göre artıya boğacağım kendisini.
Bu kız size ne etti lan? Verilen oyun da mesuliyetini alıyorsak işimiz iş.

Bir yazar, tanımam etmem.
kene gibisiniz yeminle.

benim de bu tuhaf oylamalar hakkında kendi kişisel fikirlerim var ( adil bulmuyorum) çok da önemli olmadığı için söylemiyorum ama şu yapılan bildiğiniz rahatsız etmek. rahat bırakın insanları.
ulan yeterrrrrrrrrrrrrr eksi oylansa ne olur artı oylansa ne olur, hayatta hiç mi başarınız bi övünç kaynagınız yok da bunlara takılıyosunuz. olayı bilmem etmem, okumayayım dedikçe gözüme battı. ama artık yeter.

bir yazar.
görsel
Yoruldum diyip de 45 oy falan alıyorsa, bunu biri fark edip bu konunun üzerine gidiyorsa ve bu yüzden de çaylak yiyorsa ben bu arkadaşı sevmedim. Azıcık gururu, yüreği, cesareti varsa hesabını sildirir gider.
Dünden beri bu yazar arkadaşa yapılanları linç diye tarif edenleri ibretle izliyorum. Bu sosyal platformu bu denli ciddiye alıp bunun üzerinden duyar kasmak kadar komik şey yok. Lafa sıra geldiğinde sözlük herkesin düşüncesini özgürce dile getirdiği okuyup gülüp eğlendiği boş zamanlarını değerlendirdiği yer olarak tanımlayan bu güruh, sanki onca sözü kendileri söylememiş ve aynı şeyi başkasına zamanında yapmamış gibi duyar kasıyorlar. Asıl siz insanları rahat bırakın da azıcık eğlensinler. Küfüre hakarete tabi ki karşıyız kimse kimsenin şahsiyeti hakkında ileri geri konuşamaz tamam da yoruldum üzerinden olayları tiye almaları da linç değildir.

Sözlükteki oylama muhabbetinin temelinde vıcık vıcık ilişkilerin yattığı gün gibi ortadayken bunu eleştirmek yerine sanki sosyal sorumluluğu varmış gibi duyar kasan bi zahmet uzaklaşsın bu ortamdan.

Bu yazar arkadaş da bedava tribe girmesin gülsün geçsin.
Gitmis gozunuz aydin zorla yolladiniz kızı.
Hahhaha seni bitiren o pis cocoon oldu.
güncel Önemli Başlıklar