bugün

how ı met your mother adlı dizinin süpper Robin'i... Muhteşem bir güzelliği var...

inanmayanlar baksın;
http://www.swanshadow.com/images/CobieSmulders.jpg
(bkz: how i met your mother)
dizisinde "robin" karakteriyle tanıdığımız, gün boyu bıkmadan usanmadan güzelliği izlenilesi, 1982 doğumlu, kanada'lı aktris.
uzun boylu ünlü kadınlar arasında en güzel olanlarından birisidir. nedense Gayet samimi bir izlenim bırakır, duru bir güzelliği vardır. oldukça iyi bir komedi oyuncusudur aynı zamanda.
kendisi cok hostur, guzeldir, masum duygularin insanidir, evlenilesidir.
"ulan var ya şöyle bi karım olsun serçe parmağımı keseyim" cinsinden bir güzel.
gülmenin çok yakıştığı insanlardandir kendileri.
gülmediği zamanlarda göze hoş görünen hatun.
internetteki fotoğraflarından güzelliği pek anlaşılamayan taş hatun. how i met your mother da kendisinin kanlı canlı izlerseniz, güzelliğinin büyüsüne o zaman kapılırsınız.
how i met your mother'ın izlenme potansiyelini artıran insandır. çok güzeldir.

görsel
görsel

not:**
how i met your mother'ın ay parcası.*
ayrıca gercek hayatta hamileymiş efendim . "peki bu diziye nasıl yansıyacak " sorusunun sorulması gereken kişilerdendir.
bildiğin tatlı türünde bir bayandır.
dizide* etikdışı rol insanı barney tarafından yatağa atılan, en yakın arkadaşı lily'nin sevgilisi marshall'a asılan, erkek arkadaşı yanındayken yılbaşı gecesi gidip ted'i öpen edaları ile kaşar,

barney'e wingman' lik yapan, lily' e en kötü zamanında destek olan, kaba konuşması ve samimi tavırlarıyla babacan ve yiğit,

izlenimi veren, bir türlü ne istediğinden emin olamayan güzel ve sevimli kanadalı hanım kızımız. evlenmek ve bebekler korkulu rüyası.
carrie ann moss'a benzer sanki biraz.
sifir beden cilginligina kapilmayan harika unlulerden, dizi setlerinin hali hazirda en guzel yuzu, nadirdir zaten kendisi kadar guzeli, canlandirdigi karakterde (himym ) pit diye uygun dusmus kendisine.
müthiş bir güzelliğe sahip olmakla birlikte, bazı fotoğraflarında tuba büyüküstün'e benzeyen, fakat kör talihin işine bakın ki ne onun kadar büyük ne de üstün olan hatundur.
how i met your mother'ın güzel robin scherbatsky'si. çocuğu var yanılmıyosam.
how I met your motherın robini. resimlerde ne kadar güzelse dizide izlediğinizde bir o kadar bağımlılık yapıyor.
kendisinin sesi baya güzeldir.
(bkz: let s go to the mall)
(bkz: sandcastles in the sand)
Dizide tam adı robin scherbatsky'dir.
maxim dergisine kışkırtıcı pozlar veren muhteşem güzellik .

http://galeri.uludagsozlu...m/r/cobie-smulders-69890/
http://galeri.uludagsozlu...m/r/cobie-smulders-69894/
çok kral hatundur kendisi..

dizi sayesinde çokça sevilir kendisi.

oldukça güzeldir.
gözlerin gözlerime değince
felaketim olurdu ağlardım..

uzun kollu, güzel yüzlü, güzel saçlı. çok sağlam hatun be panpa.
düş ayağının dibine öl tarzı bir hanımabladır. illa ki;

(bkz: ne güzel kız alsana böyle bi kız)
dizinin ilk bölümleri ile son bölümleri arasında bi kıyaslama yapıldığında nasıl da birden güzelleştiği gözden kaçmayan oyuncu.
gerçekten çok sevimli ve fazlasıyla güzel bayandır. geçen aya kadar hiç dikkatimi çekmeyen bir özelliği, biryerlerde okuduktan sonra dikkatimi çekmeye başladı. çok erkeksi duruyor falan tarzında birşeyler okumuştum bir sitede ve ondan sonra dikkatlice baktığımda bazen gerçekten erkeksi görünmeye başladı duruşu falan gözüme, belkide bana öyle geliyor bilemiyorum ama herşeye rağmen çok güzeldir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar