bugün

Şu an efsane tartışma yaşanan program.
G.tümüzde ayı bağırıyor, bunlar rengarenk giydirdikleri sunucularla caretta caretta haberi yapıyor.
(bkz: sahibinin sesi)

(bkz: yalama medya)
ahaber, trt haber gibi yandaş kanalların bir level yumuşak versiyonudur.
Dün akşam ki küfür skandalından sonra az önce saat 11.07'de yeni bir küfür skandalı yaşanmıştır. Canlı yayında vatandaşın biri ne çekiyorsun a**** k****** ne çekiyorsun demiş ve yayın kesilmiştir.
an itibariyle döviz verilerini sağ alt köşeden kaldıran "haber" kanalı.
en iyi yaptığı şeyi yapmaktadır. haber değeri taşıyan ne varsa gizliyor.

çünkü medyanın gücü değil, gücün medyası.
Daha beterleri de var.
(bkz: a para kanalında film yayınlanması)
Kuş kadar beyniyle algı yapmaya çalışan yalaka kanal.

Heralde Bunlar herkesi düşük iq’lu sanıyorlar. Zengine de akıl veriyorlar, dünyayı takip edene de akıl veriyorlar.

Neymiş efendim, istanbul’lular neden yasaklar öncesi akdeniz’e gidiyormuş. Size mi soracaktı lan dangalaklar. Size ne?

Osuruktan kanalınızda herkese algı yapmaya çalışan sizsiniz.

Gerçek Haberle zaten uzaktan yakından alâkası yok, üstüne bir de milleti aptal yerine koymaya çalışmaları sinir bozucu.
An itibariyle canlı yayın yapan kanal. Beş kişi sırasıyla dış politika hakkında yorum yapıyor.

Bu saatte stüdyoya gelip konuşmaya hiç üşenmez mi insan.

Ne dediklerine odaklanmadan hararetli konuşmaları dinleyerek uyuklamayı çok severim, tam benlik şuan. Evet.
onursuz ve namussuzları yorumcu diye çıkaran kanal.
yangınları tartışmak yerine, yangınların sebebinin hükümet olmadığını, mücadele ettiğini anlatmaya çalışıyorlar.
Şu an dört kişi oturmuş kılıçdaroğlu 'nu eleştiriyor. Biraz izledim acaba muhalif var mı yok hepsi aynı şeyleri söyleyip duruyor.
Sinop'ta yaşanan sel felaketinin etkisinin bu kadar büyük olmasının sebeplerinden birinin de dere yatağında bulunun ağaçların olduğunu belirten kanal ahahahahahaga.

Dere yatagındaki ağaçlar kopunca büyük bir kuvvetle şehre girmiş, felaket yaratmış. Amına kodumun ağaçları sizi!
ayancık çayında tomruk deposu vardı, cnnturk bunu anlatmaya çalıştı sanıyorum ki. ancak görünen o ki cnn ya düzgün anlatamadı ya da üstteki yazar anlamamış.

ve evet, hasarın nedeni tomruklardır. bunu #44981959 no'lu entrymde de belirttim.
10 dakika maruz kalınca aptallaşıyorsun. Kıçlarından haber uydurup gerçek gibi yayınlıyorlar. Dönüp dolaşıp malum partiye ve malum şahsa yalaklanmaları da bonus.

Edit: bu başlığa yazmışım. Yine yazdım.

Kedi leşi bunlardan daha temiz kokar.
Depremle ilgili tweetlerinin CNN Türk'te rahatsızlığa neden olduğunu ifade eden Cem Seymen'in "istifası istendi".

yandaş medya bit aq.
doğan grubundayken hafif bir muhalif çizgisi vardı bu kanalın. yandaş demirören'e verildikten sonra a haber'den pek bir farkı kalmadı.
a haber'e rahmet okutan ağır erdoğan yanlısı kanal.

canlı yayında erdoğan'ı güzellerken tırnak kesen yorumcuların olduğu şey.
Bunu izleyeceğinize gidin enes batur izleyin daha iyi dediğim kanal. A haber gibidir.