bugün

Yazıklar olsun. Allah’ın belası adamlar.

görsel
Namaz clio.
ev mi alıyoz amk bu ne para böyle.
(bkz: Clio nun 254 bin lira olması)

Avrupa'da insanların ikinci üçüncü araba, çocuklara araba ya da vura kıra kullanmayı öğrenmelik ilk araba diye aldığı B segment tekerlekli buz dolabı bizde 260 bin lira.

Vay amk!
Millet umursamayacak almaya devam edecek çünkü zaten umursayacak olsa böyle olmazdı.
Türkiye'de araba alınmaz alınırsa da ikinci el kırık dökük alınır. Sonuçta Türkiye'de araba almak ihtiyaç değil lükstür. Bilmem anlatabildim mi.
bir de size özel yazmışlar. geçen sene 77 bin tl ye almadığıma pişman oldum. yok ötv inecek yok fiyatlar düşecek diye bekleye bekleye hayal oldu. gittim 2000 model bir taka aldım beklesem eşek bile alamıyacaktım. fiyatlar uçuyor ikinci el tabi artar sıfır fiyatlar coşarsa.
120 binden başlıyormuş diyen emmiye ithafen.

2017 senesinde, yani bundan daha 3 sene önce 120 bin dediğin araba için 62 bin diyorlardı. Bak 10 sene değil, Sadece 3 sene önce. Bizzat ben pazarlık yaptım. Hatta stepne için de 450 lira istediler.
1 kendine 2 devlete alıyoruz.
Sana özelmiş pampa, bize kim bilir kaça verirler.
1 kendine 7 devlete.
AKP'ye oy verenlerin eseridir.

avrupa'da 2500 euro asgari maaş alıp 10 ayda 25 bin euroya C sınıfı araç alabiliyorlar.

türkiye'de ise 2400 lira maaş alıp 100 ayda 240 bin liraya alıyorsun

10 kat alım gücü farkı var.

akp ve oy verenlere hakkım haram olsun.
Ülkemizde artık araba almak rüya ve hayal oldu.
şu boktan clio bile 250 bin tl olmuş vallahi yoruma bile gerek yok iyice işler boka sardı.
Beğenmeyen almasın arkadaş. Hem paranız yok hem araba istiyorsunuz. Evet.
güncel Önemli Başlıklar