bugün

Cizre de panayır var, şenlik var.
elektrik faturası tahsilatına kadar gider bu iş.
Sen merak etme aslan biz görevimizi de yaparız yaptıı yine yaparız.
Pekte sikimde olmayandır.

bu devlet sizin için yapmadığı fedakârlık kalmadı,sen git özerklik diye havla.

valla 7-8 şiddetinde deprem olsa üzülmem ağa.
adolf hitlerin gözlerinden öpeceği nesli su yüzüne çıkartmıştır. sizin hitler almanyasında heil hitler diyerek yahudilere nefret besleyenlerden ne farkınız var?

hadi belediye başkanı kanuna aykırı davrandı sen de kızdın. hukuk önünde suçunu tespit et ver cezasını. ama türkiyenin en büyük ilçelerinden birinde 9 gündür sokağa çıkma yasağı ilan edersen sen de hukuksuzlukların büyüğünü işlemiş olursun.

sokağa çıkma yasağı ilan etme şartları ve kimlerin yasağı ilan etme yetkisinde olduğu kanunlarda yazıyor, merak eden araştırıp okusun.

bir de mümkünse hepsi gebersin diyen zihniyet var ki anlamak mümkün değil. kendisi de benim söylemek istediklerimi anlayamadığına göre ikimizin aynı ülkede yaşamamız imkansız mı oluyor şimdi? ortadan ikiye mi bölelim memleketi?

yaklaşan eksi yağmurunu hissediyorum. basabilirsiniz sorun yok. ben vicdanımın sesini dinleyerek yazıyorum. siz nerenizin sesini duyuyorsunuz?

peşin edit: terörü asla desteklemem. tüm ölümlere üzülürüm ve kınarım. ancak cizre halkının tamamının terörist olduğuna inanacak kadar salak değilim. yapılanlar insanlara eziyettir.
Geleneksel bayram öncesi temizliktir. Geçen sene bu zamanlar işid kesiyordu bunları. Bu sene tsk devraldı. Eheh.
vur inlesin askerim gök mavi ve yer demir / affetme haini parçala,sana bizden emir.
Oglum bi haber kanalı falan söyleyin kaynak gösterinde babamı bağara bağara uyandırayim. Balkonda asili olan turk bayragina arkadan flashi koyayim parlaya parlaya dalgalansin.
Yaşasın katliam!
hayırlı katliamlar arkadaşlar

etuuu
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.