bugün

esra erol'un ropörtajında dile getirdiği söz.
http://www.hurriyet.com.t...aber/12520970.asp?gid=229

çok acıyor yazık, yazık bu insanlara, ah fakirler ah.
kendisi jeeplerde geziyor canım, keşke biz de onun gibi olabilsek hani.
görgüsüzlük gösterişidir .
"...çocukluğumdan beri otobüslere özenmiştim satcam cipi alcam otobüsü anasını satayım! " şeklinde devam etmesi muhtemel söz öbeği.
çarpıtılmış olması muhtemel haber başlığı, haber metninde "cip" kelimesi bir kez bile geçmiyor. ha her şekil esra erol denen zatın ne oldum delisi olduğunu göstermektedir.
kadıncağız da aynı yollardan geçmiş, Dragos'tan binip, Mecidiyeköy'de iniyormuş ve bir saat sürüyorüyormuş. O yüzden otobüstekilerin ne hissettiğini iyi biliyor ve onlara üzülüyormuş.
sen üzülme canım, biz alıştık. allahtan arka koltuklar bizim de ayakta gitmiyoruz.
+neden ağlıyorsunuz esra hanım?
-hepsi bana oturma organlarıyla gülüyor çünkü.
+neden gülüyorlar esra hanım?
-çünkü, çünkü... çok eziğim ühüüü...
(bkz: sen onu küllahıma anlat)
(bkz: havada durdum şahitlerim var)

havada dururken yürüyen insanları görünce ağlıyorum.

(bkz: sadri abi)
Sonradan görme olabilitesi olan bi insanın dediği laftır.
(bkz: görmemişin bir cip i olmuş tutmuş üstüne oturmuş)
(bkz: idare edemem anne)
gündemden düşmüş artık bütün kapılar suratına kapanmış eski bir program sunucusunun tekrar para kazanmak için sarf ettiği söz. daha dün gazetede ise zuhal topal'ın kendisini taklit ettiğini söylemişti. halt etmişsin esra sen.
uzay gemisiyle giderken uçakta gidenleri görünce ağlıyorum diye bitirilebilmesi muhtemel söz dizimi.
(bkz: masrta gezinirken dünyada yürüyenlere ağlamak)
(bkz: esra erolün cip kullandığını bilmeyen yazar)
(bkz: körüklü otobüslerde geçmiş bir ömür)
sen otobüstekilere değil, hala senin gibi insanların programlarını izleyenlere ağla diyerek üzüntüsünü paylaşmak ve bir nebze olsun hafifletmek adına hiçbirşey yapmayacağım şahsın kurduğu horultu, hışırtı ya da gurultu.
akordiyon gibi cüzdanlı adamları görünce bir garip halleniyorum yerine kullanılan duyulduğu vakit insanın içini üzüntüden üzüm üzüm z.ken, üst baş yırttıran söylemdir.
biz de otobüstekiler olarak, o cipe binmek için nelere bindiğini görünce ağlıyoruz..

bonus: (bkz: piedra ırmağının kıyısında oturdum ağladım)
alakasız olarak;
(bkz: cip sensin otobüste sana girsin)
"ben halktan biriyim yani kendimi öyle görüyorum en azından kendi cipimin siyah flimli camları ardından" cümlesinin kısaltımış versiyonu olan bir beyanattır.

(bkz: hadi len)
(bkz: atma recep din kardeşiyiz)
(bkz: bu insanlar yer mi bunları)
(bkz: kürt idris i görünce gülüyorum)
mal olur bazı insanlar bunun çaresi yoktur.
bazıları olur işte fakat mal olduğunu böylesine belli edip
insanları bezdirmek, sinirlendirmek sağlığına zararlıdır.

kafaya otobüs düşebilir filan.
halka taşak oğlanı muamelesi yaparak prim toplama çabasında olan esra erol organizması söylemidir. ne var lan otobüste? hani hava soğuk diyosun da eminim o otobüsler senin cipinden ya da arabandan daha sıcaktır. 40 kişilik otobüste 60 kişi olunca bir hayli sıcak oluyor içerisi zaten. her şeyi geçtim inan ben de senin gibi boş insanlara ağlıyorum. tek yeteneği şiveli konuşmaya çalışıp oldukça yapmacık olan , kendini bir değil iki bok zannedenler için çok üzülüyorum. yazık size. bir ara gelip ramazan paketi getirecem.
"biz de otobüste giderken koskoca ciplere tek kişi binip trafiği tıkayan pezevenklerin yedi ceddine sövüyoruz" şeklinde cevaplanası cümle.*