bugün

Eğer bayan olduğunuz çok belli ise fazlaca spam mesaj alırsınız.
(bkz: mahmut18cm)
nick: zübizerattalastiramadiklarimizdanmısiniz

el yorum: http 404 object not found
(bkz: algülümvergülüm)
sıkıntıdır. mesela şunu düşünmeden edemiyorum. mağazaların, dükkanların vitrinlerinde hep bir yazı hani hepimizin gözüne ilişmiştir: "tecrübeli bayan eleman aranıyor." şimdi burası sözlük ya. entel dantel ortam ya sözde hani. şakalar, nükteler, ironiler havada uçuşuyor ya hani. tecrübeli bayan eleman güzel nick olurdu aslında. görüldüğü üzere hayali nick esasen zeka ürünü. ince bir hoşluk var orada "aranan kan bulundu!" misali. gel gör ki o hoşluğun, o zekanın buradaki tek karşılığı yafta olur. söylenebilecekleri bile görebiliyorum. hangi alanda tecrübeli olunduğuna dair teori üstüne teori...

velhasıl kelam her şeyin her yerde olduğu üzere zekanın da sözlükte fazlası zarar.
En iyisi bir rengi benimsemektir. Sadece bayanlar kırmızı sever diye Bi kural yok.
Kötü bir davranıştır... kimse bilmemeli ne olduğunuzu, kişiye göre hareket etmelisiniz...

bu yüzden arada ayşe arada da ahmet olurum *
(bkz: the hemsire)

napıyon gız?
(bkz: sweet lady)

tek geçerim,
favorimdir..
genelde kizlarin yaptigidir. kiz olmak prim yapmak icin yeterlidir cunku.
hah yettim. benimdir. cinsiyetimi belli etmeye bayılırım. çünkü en büyük ve iri cinsiyet benimkisi, onu illa göstermem lazım değilmi.

nick seçiminde cinsiyeti ön planda tutmaktır.
böyle şeylere gerek yok zira biz abazanlar tek bakışta anlıyoruz kim kız kim erkek.
bende tam tersi olan durum. erkek olmama rağmen nickim sıkça kız sanılmama sebep oluyor.
sapığınızın çok olmasına sebep olur.
sonunda adam ve kadın olan nickler ile kendilerini ifşa ederler.
anonim hastalıklılarını çok rahatsız eden bir durumdur...