bugün

üç harflerden kurulu diyalog çeşididir.
tersi pistir. Üstlerine fazla gitmeden gerçekleştirilmelidir.
(bkz: gül gül oldük).
dinler arası diyalogdan daha makul olanıdır. en azından islami açıdan bu böyledir. tabi tahrip edilmemiş cinlerden bahsediyoruz.
-Oğlum bak bak şimdi nasıl çarpıcam.
-ya bırak adamı rahat
-ne bırakıcam oğlum bak bak şunun ağzına bak nasıl da yamuldu hahaha
-az şerefsiz değilsin
-tabi lan. Çarparım!
+cinnnnnnnn cinnnnnnn cinnnnnnnnnnnn (telefon çalıyo)
-ne var yine var efenim ne var
+ben mahmut cinler cemiyeti başkanı yardımcısı, sizinle bi konu hakkında konuşacağım, daha doğrusu bilgi vereceğim.
-eeee pardon başkanım, tabi buyrun
+saydamlıktan men edildin orosbu çocuğu siktir git.
-neeeeeeeeeeee, çarpma yetkilerim var mı peki?
+tabi o kadar da değil,
-çoooooooook teşekkür ederim efendim,peki bu saydamlık engeli süresi ne kadar?
+süresiz.
-bakın mahmut başkanım yani saydamlık yani hıhıhı yani bakın bu gerçekten bir cin için çok önemli
+konuşma sikerim belanı, çarpma yetkin var ve çarpma yetkin kısıtlandırıldı.
-nasıl yani
+artık sadece sayıları çarpabileceksin
-neeeeeeeeeeeeey,(dıd dıd dırıd dırıd dırıd dırıd dıd dırıd dırıd dırıd)
+orda mısın lan
-dıd dıd dıd dıd dıd aradığınız numaranın sahibi hattı çöpe attı
+hattı kullanım dışı olabilir de çöpe attığını nerden biliyo bu otoses yaaa
-abi insanlar yapıyo işte ne bileyim ya, ben gidiyorum!
+siktir git mk, sanki son cümlesini söyledi çocukcağız diyip duygulancam

cinlikten men edilen cin artık insandır, artık e-5 ortasında gelen arabalara karşı koşamıyor, milletin ağzını götüne getiremiyordu, ama o zekiydi...
insan olmaya alışması kısa sürdü, ancak sürekli götü ağzına geliyodu, eksi cin arkadaşları hain çıkmıştı. ve zeki olduğu için bilim adamı olmaya karar verdi, ve cok keskin fikirleri vardı, bi süre sonra cinlerin olmadığını ıspatladığını iddia eti, bir slogan yarattı " olsaydı görürdük" diye, oysa cinlerin olduğunu biliyodu, bu yaptığı belkide inanılmaz zekice bir olaydı, cinlerin itibarını zedelemişti, ve bu cinlikten men edilen insanın bir adı yoktu, insanlar ona "cin fikirli" lakabını taktı. yıllar sonra deyim olarak kullanılıyor bu laf. cin fikir.

ne sandınız mk cin fikirli lafı boşuna mı var, oturup 10 dk düşünüp yazdım size hikayesini.
Ne boş işlerle uğraşıyorsunuz amk.
dinler arası diyaloğun perde arkası. sizi de cinlerinizi de o diyaloğa gömeceğiz bekleyin. ininize girdik, giriyoruz ve girmeye devam edeceğiz.
Kanka şu çok yakışıklı çarpsammi yhaa.
Dumanlı diyalog.